Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

No to kupiłem bilet i zapłaciłem €150 za plastik dla USCIS.

Lecę 25-ego, w niedzielę ale na myśl o locie już teraz jest mi niedobrze. Nieco ponad rok po przylocie do Dublina opuszczam zieloną, deszczową wyspę, gdzie w ciągu roku zdążyłem być w szpitalu,zakończyć wieloletni związek, znaleźć nową miłość, znaleźć fajną pracę poznać wielu wspaniałych ludzi. No i pomogłem szczęściu i zorganizowałem swój wylot do Ameryki, która znam tylko z filmów.

Ależ to życie jest, wybaczcie za słowa, popierdolone.

Jeśli jesteście w Jersey, dajcie cynk, z chęcią postawię browca...

Wszystkiego dobrego

Matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No to kupiłem bilet i zapłaciłem €150 za plastik dla USCIS.

Lecę 25-ego, w niedzielę ale na myśl o locie już teraz jest mi niedobrze. Nieco ponad rok po przylocie do Dublina opuszczam zieloną, deszczową wyspę, gdzie w ciągu roku zdążyłem być w szpitalu,zakończyć wieloletni związek, znaleźć nową miłość, znaleźć fajną pracę poznać wielu wspaniałych ludzi. No i pomogłem szczęściu i zorganizowałem swój wylot do Ameryki, która znam tylko z filmów.

Ależ to życie jest, wybaczcie za słowa, popierdolone.

Jeśli jesteście w Jersey, dajcie cynk, z chęcią postawię browca...

Wszystkiego dobrego

Matt

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękuję Kochani,

Jeszcze jedno pytanie... Aer Lingus wysyła mi różne powiadomienia, które jak zrozumiałem mie nie dotyczą, ale wolę się upewnić, żeby nie było kwasu (zakładam, że to standardowa procedura, w sensie wysyłka tego spamu gdyż na pokładzie są ludzie z różnymi wizami)... Czy potrzebuję jakieś dokumenty wypełnić przed wejściem na pokład/na lotnisku, czy wystarczy że wezmę paszport z wlepą i żółtą kopertę?

Z góry dziękuję

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Kochani,

Jeszcze jedno pytanie... Aer Lingus wysyła mi różne powiadomienia, które jak zrozumiałem mie nie dotyczą, ale wolę się upewnić, żeby nie było kwasu (zakładam, że to standardowa procedura, w sensie wysyłka tego spamu gdyż na pokładzie są ludzie z różnymi wizami)... Czy potrzebuję jakieś dokumenty wypełnić przed wejściem na pokład/na lotnisku, czy wystarczy że wezmę paszport z wlepą i żółtą kopertę?

Z góry dziękuję

M

Nie potrzebujesz. Pewnie Ci pisza ze musisz miec ESTA ktore CIebie nie dotyczy. Na pokladzie musisz wypelnic customs form.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wspominają o ESTA clearance, wielkie dzięki.

O co pytają w tym Custom Form?

Tutaj masz ten formularz po polsku https://www.cbp.gov/sites/default/files/assets/documents/2016-Jun/CBP%20Form%206059B%20%280316%29%20-%20Fillable_Polish.pdf

A tutaj po angielsku :)https://www.cbp.gov/sites/default/files/documents/CBP%20Form%206059B%20English%20(Fillable)_0.pdf

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...