Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Lepiej zabierz cala rodzine i niech polowa wroci nastepnego dnia. Koszt biletow bedzie nie wspolmiernie niski do pozniejszych problemow ktore bedziesz musial rozwiazac. Jesli choroba nie zagraza zyciu dziecka to lepiej zalatwic to od razu.

Dostales szanse od losu wiec decyzja zalezy tylko i wylacznie od ciebie. Ta komplikacja moze popsuc ci cala radosc z emigracji gdy podzielisz rodzine na pol...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o moje pierwsze pytanie to myślałem tak samo jak Ty piszesz.

Czy mógłbyś coś więcej odnośnie trzeciego napisać (co to za petycja jest,

czy muszę mieć już GC fizycznie plastik w garści żeby jakoś "posklejać rodzinę")

Petycja I-130. Plastiku miec nie musisz, mozesz wyslac tego samego dnia co wjedziesz tyle ze to wiele nie zmienia bo okres oczekiwania tak czy inaczej jest dlugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi na moje pytania.

Oczywiście umieszczę wpis na forum odnośnie dalszego ciągu tej historii w odpowiednim czasie.

Prosiłbym tylko jeżeli zaglądnie tu osoba posiadająca informacje odnośnie moich pytań nawet po 3 czy 6 miesiącach, aby jednak napisała co wie o takim przypadku, być może skorzysta ktoś inny.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zabieraliście ze sobą tłumaczenia przysięgłe dokumentów typu odpis aktu małżeństwa, urodzenia?

Może jakieś inne?

Czy przydają się w załatwianiu jakiś spraw po przylocie do stanów np. szkoła, praca.... a jeżeli tak to czy tłumaczenia przygotowane jeszcze przed wylotem są tam honorowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może moje pytanie jest nietypowe ale chciałbym wiedzieć czy gdy będę wjeżdzał 2 raz po uprzedniej aktywacji GC oraz dostarczeniu koperty z ambasady na lotnisku, czy są potrzebne jeszcze jakieś dokumenty oprócz zielonej karty i paszportu ( mam również SSN) ? Pytam bo jestem wyczulony na tym punkcie i nie chciałbym żeby okazało się że czegoś nie mam i nie zostanę wpuszczony do USA. Przypominam że chodzi o 2 wjazd do USA na zielonej karcie (wcześniej miałem tylko pieczątkę w paszporcie a teraz mam już faktyczny dokument GC)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...