Skocz do zawartości

Zakochałam Się W Obywatelu Usa Ale Byłam Karana


Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy miał podobną sytuację- też w młodości pobierał nienależną już rentę po ojcu. Dostał wyrok, uregulował dług, starał się kilkukrotnie o wizę turystyczną, ale cały czas mu odmawiali właśnie ze względu na tą sutację i prawnik polecił mu poczekać, aż nie dojdzie do zatarcia skazania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dupa nie prawnik. A wiesz czemu? Jest pytanie: czy kiedykolwiek byłeś skazany za...

Tam nie ma nic o zatarciu. To jedno. A drugie to i tak jest juz w bazie danych ze miał wyrok i ze bul skazany. I jak wypełni nowy ds i napisze ze nie był to potraktują to jak kłamstwo. Ban na całe życie.

Czyli mamy 2 dupy, prawnika i znajomego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anarion a może tak roznawial z Konsulem ze widac bylo ze nic z tego sobie nie robi ze tak wyszło.to tez ma znaczenie.przyniósł tłumaczenie aktów.wyroku i ile razy byl po ta wizę ;)

A jak nie robi to Ty komuś dasz np wizę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Bylam na rozmowie i gdybym nie byla karana na pewno dosalabym wize, konsul poprosil o przetlumacozne dokumnety skserowal je, zatrzymal paszport i powiedzial ze nie bedzie przedluzal i ze jesli nie uslysze nic od ambasady to dobry znak i milego pobytu w stanach. Czy to normalna praktyka w przypadku osob karanych, czy dobry znak ze od razu nie oddal mi paszpotu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...