Skocz do zawartości

Zakochałam Się W Obywatelu Usa Ale Byłam Karana


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wlasnie jakis czas temu sie zastanawialam jak to jest z wiza K1 i osoba karana. Tak czysta ciekawosc. ;>

Ja sie z moim nie widzialam 6 miesiecy, ale szybko zlecialo. Tez bylam zajeta, szkola, praca, wiec nawet nie wiedzialam kiedy ten czas zlecial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyslalam to samo co Lx13. :P Pomysl jak bedziesz musiala czekac na wize narzeczenska lub malzenska (jesli sie zdecydujecie). To tez miesiace rozlaki.

Ale nie 10. Przecież zawsze można się odwiedzać w tym czasie, gdy czeka się na wizę. Ja sobie nie wyobrażam 10-miesięcznej rozłąki. Maksymalnie 4 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna sie odwiedzac, ale autorka ma pewne watpliwosci, czy dostanie turystyczna z wyrokiem. ;>

Z tym K1 to roznie bywa. Byly na forum przypadki, ze ktos czekal z 7 miesiecy. Jak doliczysz do tego wszystkie formalnosci, czyli przeslanie papierow do Warszawy, dostanie listu z ambasady, wizyta u lekarza, rozmowa w ambasadzie, wylot to moze i wyjsc z 10 miesiecy. Ale z drugiej strony to bywaly i przypadki ze petycje byly zaakceptowane w ciagu kilku tygodni. Zalezy jak sie trafi. No ale poki co to autorka chyba jeszcze sie nie hajta, takze problem K1 jeszcze jej nie dotyczy. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo prawdopodobnie jej nie dostanie a nawet jesli to jak powie na granicy ze do narzeczonego to jej nie wposzcza... Zbyt duże ryzyko ze bedzie chciała zostać w USA w sposób nie przewidziany prawem. Ja jej wierże ze chce pojechać i zobaczyć, niestety wytyczne USA sa takie ze każdy jest traktowany jako potencjalny imigranci dopóki tego nie udowodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilion z wiza k1 i karalnością jest jak z innymi wizami

Zalezy za co to bylo..i sama rozmowa

Kanada to ze nie ma wiz nie znaczy nic

Kanada tez ma zasady wjazdu takich osób..jeśli pilnuje USA i tych zasad to i Kanady tak samo będę pilnować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...