Skocz do zawartości

Zakochałam Się W Obywatelu Usa Ale Byłam Karana


Rekomendowane odpowiedzi

Boje się, że ten błąd młodości zepsuje mi wszystko. Oczywiście będę się starać udowodnić, że mam do czego wracać typu podpisana umowa na studia,dobre oceny, własny dom,praca, ale nie wiem o czym mogę jeszcze pomyśleć. Jeśli chodzi o małżeństwo to planujemy je ale dopiero za półtora roku mniej więcej. 10 miesięcy to bardzo długi czas zwłaszcza że do tej pory widywaliśmy się co miesiąc. Nie wiem już sama jak powinnam się do tego zabrać, jednakże czuję że mając wyrok w zawieszeniu odrzucą mnie od razu na amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jeśli nie sprobujesz, to się nie dowiesz. Na razie dobrze przygotuj się do rozmowy, a jeśli Cię odrzucą, to wtedy będziesz się martwić. 10 miesięcy to rzeczywiście jest bardzo długo, szczególnie na początku związku takie długie rozłąki mogą nie wyjść na dobre.
Życzę Ci powodzenia i dużo siły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie spróbujesz to się nie dowiesz, a a może akurat się uda :). Nie pójdzie to będziecie musieli kombinować, żeby on jednak tu przyleciał albo Ty gdzieś bliżej do niego itd. Przecież skoro Wam zależy to się uda, bądź dobrej myśli. A później k1. Życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie spróbujesz to się nie dowiesz, a a może akurat się uda :). Nie pójdzie to będziecie musieli kombinować, żeby on jednak tu przyleciał albo Ty gdzieś bliżej do niego itd. Przecież skoro Wam zależy to się uda, bądź dobrej myśli. A później k1. Życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, z tym gadaniem "ze masz do czego wracac itp" tez nie przesadzaj. Przecież wiadomo ze w przypadku małżeństwa mieszanego lub narzeczeństwa, prędzej czy pózniej gdzieś zamieszkacie. Mów ze na razie jest polska a co bedzie potem to sie zobaczy. To jest uczciwe postawienie sprawy. Bo tak naprawdę sama nie wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...