Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna A Dlugi


Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam pytanie moze ktos bedzie wiedzial bo nigdzie nie znalazlam odpowiedzi nawet konsulat nie odpisal na meila...staram sie o wize turystyczna do USA chcemy z grupka znajomych jecha na wakacje ale mam pewne zobowiazania finasowe w Polsce i komornika czy to ma jakis wplyw na uzykanie wizy ?? Zastanawiam sie czy konsul az tak "doglebnie" sprawdza czy poprostu pare pytan i do widzenia ...Bede wdzieczna za kazda odpowiedz...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno może paść pytanie o sposób finansowania podróży. Mogą też poprosić o wyciąg z konta na rozmowie. Rzeczywiście szkoda, że wysłałaś tego e-maila. Jeśli masz środki na taką wycieczkę to raczej wątpliwe (bardzo), że urzędnik będzie dociekał, czy są jakieś długi. Ale o tym e-mailu się nie wypowiadam, bo nie mam pojęcia, czy oni w ogóle coś takiego biorą pod uwagę i czy kojarzą ludzi. Kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF? Coraz lepsze tematy. Społeczeństwo wyraźnie durnieje... Pisać do konsulatu USA o tym ze ma sie długi i komornika... A co go to obchodzi? Napisz mu jeszcze ze masz stany lekowe...

Całowita racja, posty z ostatnich kilku miesięcy pobiły chyba wszelkie rekordy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...