Skocz do zawartości

Bilet W Jedną Stronę


Rekomendowane odpowiedzi

Za rok-dwa jak wpadniesz do PL to Ci wszystko zacznie przeszkadzac.

Ja jestem z duzego miasta w Polsce, i co nie moge absolutnie zniesc to smrod spalin... Nawet po tygodniu nie moge sie przyzwyczaic! A bary i miasto tylko zachwyca, jak sie dobrze rozwija. I ceny tez dobre sa, bo z $200 moge sobie niezle wydac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 godziny temu, Anna Mucha napisał:

Witam wszystkich...jak wyglada bilet w jedna strone na wizie K-1 ? wpuszcza czy lepiej miec w obie strony ?

 

Na K1 spokojnie możesz mieć w jedną stronę, przecież wiadomo że jedziesz po to by brać ślub i składać papiery o AOS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, KaeR napisał:

A nie jest taniej w dwie? 

Sa juz "tanie" linie przez Atlantyk i sprzedaja "one way" taniej niz "round trip". Jeszcze niedawno tego nie bylo i "one way" kosztowal drozej niz tam I nazad.

 Sam sie w konia zrobilem w maju ub. roku szukajac biletu do Polski, wydawalo mnie sie ze "upolowalem" okazje cenowa a to byla cena w jedna strone co doczytalem po chwili. Nie powiem jakie linie bo nie dadza mi zlamanego pfeninga za reklame.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, andyopole napisał:

Sa juz "tanie" linie przez Atlantyk i sprzedaja "one way" taniej niz "round trip". Jeszcze niedawno tego nie bylo i "one way" kosztowal drozej niz tam I nazad.

 Sam sie w konia zrobilem w maju ub. roku szukajac biletu do Polski, wydawalo mnie sie ze "upolowalem" okazje cenowa a to byla cena w jedna strone co doczytalem po chwili. Nie powiem jakie linie bo nie dadza mi zlamanego pfeninga za reklame.

 

Jak wyslalem to sobie pomyslalem o tej opcji. Pisze szybciej niz mysle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KaeR napisał:

Jak wyslalem to sobie pomyslalem o tej opcji. Pisze szybciej niz mysle. :)

Tylko decydujac sie na takiego przewoznika trzeba brac chleb ze smalcem i jaja na twardo + obowiazkowo sucha kielbasa bo na pokladzie ponoc puszka Coca Coli $5 kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...