Skocz do zawartości

Bilet W Jedną Stronę


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Kiedyś lądowałem we Wrocławiu przy bardzo silnym bocznym wietrze. Za pierwszym razem pilot odpuścił, dodał gazu i poszedł na drugie koło. Za drugim razem ciągnął długo nad pasem, wydawało się że braknie ale posadził maszynę.

Weź tu nie klaskaj. Nie dość że w całości to we Wrocławiu a mógł wywieźć do Poznania albo Katowic.

Mogl i byloby bezpieczniej no ale to Twoja opinia. Potem i tak musza dowiezc z Kato czy Poznania a to z Kato 3h drogi wiec nie duzo. Ale chyba to granica ze sie placi odszkodowanie tylko nie wiem jak jest jak pogoda nie sprzyjala.

Zreszta nie wmowimy jak pilot sie wykazal chociaz i tak za niego sprzet mysli i mam malo do gadania.

To tak jak bys taksowkarzowi klaskal ze Cie dowiozl do centrum :D

Mnie to nie przeszkadza zreszta tylko mi glupio jakos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogl i byloby bezpieczniej no ale to Twoja opinia. Potem i tak musza dowiezc z Kato czy Poznania a to z Kato 3h drogi wiec nie duzo. Ale chyba to granica ze sie placi odszkodowanie tylko nie wiem jak jest jak pogoda nie sprzyjala.

Zreszta nie wmowimy jak pilot sie wykazal chociaz i tak za niego sprzet mysli i mam malo do gadania.

To tak jak bys taksowkarzowi klaskal ze Cie dowiozl do centrum :D

Mnie to nie przeszkadza zreszta tylko mi glupio jakos.

taksowkarzowi nie klaszcze tylko gdy wysiadam to mowie do widzenia i dziekuje. Pilota niestety rzadko widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja droga troche zaluje, ze jak przylatywalam tutaj na K1 to nie kupilam sobie biletu w dwie strony, ktory byl niewiele drozszy od tego w jedna strone. Tak to bym sobie wykorzystala ten bilet powrotny, zeby sobie jechac w odwiedziny. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja droga troche zaluje, ze jak przylatywalam tutaj na K1 to nie kupilam sobie biletu w dwie strony, ktory byl niewiele drozszy od tego w jedna strone. Tak to bym sobie wykorzystala ten bilet powrotny, zeby sobie jechac w odwiedziny. ;D

To i tak bez sensu. Twój dom jest w USA i stad będziesz wylatac i tu wracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy, moze to troche smutne, ale jeszcze minie troche czasu zanim szczerze powiem, ze USA to moj dom.

Stanie się tak szybciej niż myślisz. Ostatnio byłem w Polsce prawie 5 tygodni. Fajnie było pobyć z moimi rodzicami - staruszkami, z siostrą ale z przyjemnością wróciłem do domu a jestem poza Polską tylko nieco więcej niż 12 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...