Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Łukasz90 napisał:

Wiem ,że nie an temat , ale przypomniał się szwagier mojego kumpla. Z którego wszyscy się śmieją (a może zazdroszczą ) ,że zawód: dyrektor .Koleś był już praktycznie dyrektorem firm we wszystkich możliwych branżach od firmy z branży spożywczej a skończywszy handlującej stalą. Wszędzie coś zawali i wyrzucają go. Najkrócej go trzymali 3 miesiącach a najdłużej chyba 2 lata może deczko dłużej. Wszystkie firmy prywatne ,nikt w to nie może uwierzyć , że nikt go nie sprawdza a po drugie od razu na stanowiska dyrektorskie, taka ofermę życiową ?  Gość na 100% nie jest ulubieńcem żadnej partii a na pewno nie jest z lepszego sortu , zresztą jego kariera zaczęła się długo przed wymyślenia tego sloganu. Do wszystkiego trzeba mieć trochę farta inaczej wytłumaczyć się tego nie da .

da się . Sa firmy Male i większe i teraz o jakich mowa jest. Ile mają obrotu i ile dają kasy za to stanowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Teraz, sly6 napisał:

Tlum

tłumaczysz dokumenty Sądowe i Policyjne np wyroki. I te dokumenty które nie są w j. polskim lub angielskim. Lista dokumentów zależy czy idzie się samemu czy np z rodzina.

Samemu.

Czyli, np zaświadczenie o niekaralności ma być po polsku??? To samo świadectwo szkolne.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kwiatek1313 napisał:

A co, jeżeli chodzi o Police Records i Military Records??? Czy muszę mieć jakieś zaświadczenia, podczas rozmowy???

tego nie potrzebujesz i zobacz na stronę Ambasady USA w Polsce bo wiem skąd masz te informacje. Parę razy pisaliśmy na forum co ludzie mieli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KaeR

Fakt, tacy ludzie emigrować nie powinni. Przecież gdyby na rozmowie w ambasadzie powiedzieli, że zamierzają korzystać z wszelakich form pomocy społecznej, to dostaliby "kopa za drzwi". Z tegoż powodu są pewne kraje w których swoje trzeba najpierw odpracować by móc później liczyć na wsparcie i to jest sensowne rozwiązanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SuperTraveller napisał:

@KaeR

Fakt, tacy ludzie emigrować nie powinni. Przecież gdyby na rozmowie w ambasadzie powiedzieli, że zamierzają korzystać z wszelakich form pomocy społecznej, to dostaliby "kopa za drzwi". Z tegoż powodu są pewne kraje w których swoje trzeba najpierw odpracować by móc później liczyć na różne formy pomocy i to jest sensowne rozwiązanie. 

sa różne opracowania i np będzie 5 lat a po tym czasie ludzie nie którzy powiedzą mam benefity i nie idę dalej robić jak i tacy ktorym na początku się pomogło i później nie myślą o pomocy aby im dawać a sami np dają ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sly6 napisał:

Dzięki za wszelkie info☺

Mam ostatnie pytanie....

Jeżeli mam zaświadczenie o niekaralności, ale wcześniej miałem drobny wyrok, to muszę go przedstawić??? Czy jeżeli mi się ,,to wymazało'' i otrzymałem, to zaświadczenie, to nie muszę już do niczego wracać z tłumaczeniem się???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakiś musial być maly wyrok ze Ci się to wymazalo bo zaświadczenie o niekaralności jest ważne 1 rok. Zasada jest taka że po wymazaniu należy nadal pokazać wyrok Sądu plus to zaświadczenie. Jeśli tego nie zrobisz to Twoja sprawa lecz będą później podstawy by Ci odebrać GC za kłamstwo jak kto wyjdzie. Wybór należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...