Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A ja z innej parafii zapytam: Poczytałem trochę o tej Nowennie Pompejskiej , szczerze powiedziawszy jestem w szoku ile jest świadectw z nią związanych a nigdy o niej nie słyszałem. Megan07 ile dziennie trzeba sobie zarezerwować aby ją odmawiać? Bo nie chciałbym aby mnie ktoś  w niej przeszkadzał itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba co niektórzy tutaj mają krótką pamięć. Na początku jej aktywności na forum, większość stanowili ci którzy uważali, że nie jest prawdziwa i jej historie są wzięte z kosmosu. Dowody można znaleźć w jej starszych postach i ujemnej reputacji jaką wtedy otrzymywała.

Mi się jej postać w głowie nie mieści i nie znam nikogo z przygodami podobnymi do tych które ona przeszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od ktoregos momentu nie mialem watpliwosci ze jest prawdziwa - bo to bylo zbyt naturalne jak na trolla.... Te Nowenny i inne historie sa dziwne, ale generalnie mimo tych wszystkich przeciwnosci i wysmiewania sie na forum, dziewczyna daje rade. A blog / vlog wymaga troche odwagi zeby pokazac sie publicznie w ten sposob...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, megan07 napisał:

jak sie komus to przyda to ok moge podac www.youtube.com/user/margorud ,  kilka vlogow wiecej na drugim kanale https://www.youtube.com/channel/UCagBL61CK3wJ6h0cxF2zQiA on youtube, ale teraz vlogi bede dodawac na kanale glownym margorud, blog http://meganlike.blogspot.com,  ale ja nie wiem sama czy umie blogowac- to jest takie hobby i nie robie po polsku tylko po angielsku, ale  moj angielski nie jest  idealny od razu mowie. I bez glupiego dogadywania plizzzz i krytykowania.

Gratuluję odwagi megan07 ;) Ja również planuję lecieć do Bostonu w lipcu/sierpniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SuperTraveller napisał:

Chyba co niektórzy tutaj mają krótką pamięć. Na początku jej aktywności na forum, większość stanowili ci którzy uważali, że nie jest prawdziwa i jej historie są wzięte z kosmosu. Dowody można znaleźć w jej starszych postach i ujemnej reputacji jaką wtedy otrzymywała.

Mi się jej postać w głowie nie mieści i nie znam nikogo z przygodami podobnymi do tych które ona przeszła.

Jak bedziesz szukal, to mi przypomnij, bo mi sie wydaje, ze bylem fanem od poczatku zanim to bylo cool. :P

 

megan, plus za odwage. Bloga pewnie sledzic nie bede, bo ja z lifestyle i fashion mam tyle wspolnego co z dobrymi samochodami, ale drugi plus za pasje. Chyba tez zaczne odmawiac nowenne. Pomoc pewnie nie pomoze, ale i nie zaszkodzi pewnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, hubertck napisał:

Sory ze sie wtracam, ale kolejna wiza mniej :) Udalo mi sie dzisiaj, i przy okazji dzieki za wszystkie informacje. W sierpniu wylot prawdopodobnie do Atlanty

Ja poznałem osobiście kolege i również 2 wizy zostały mniej :)

Pytania

-Ile razy byłeś w USA

-Ile razy brałeś udział w lotteri

-Co to za osoba do której jedziesz

-Czym chcesz sie zając w usa

Ogólnie bardzo pozytywnie choć radzę przyjść jak najwcześniej bo po 9 straszne kolejki :)

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...