Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 godziny temu, raczko napisał:

Hej, ja juz prawie miesiac w USA. dzieje sie dzieje, ciagle nie mam czasu, zalatwiania a zalatwiania nie ma konca. Zaczelam pisac jak wczesniej mowilam blog, jak ktos ma ochote to zapraszam do czytania. Bede tam dorzucac co jakiś czas cos jak znajde tylko na to czas i sily. Glownie zrobilam ta stronke dla mojej famili, gdyz opowiadanie przez prawie godzine co u mnie slychac kazdej osobie z osobna jest wyczerpujace, mam dosc. Pozdrawiam szczesliwcow !! Jak ktos przyjedzie tez na Floryde to dajcie znac :)

www.joannaraczko.com

Super, że prowadzisz bloga :) . Śledzę i czekam na następne wpisy. Sama mam dzieci w podobnym wieku 6 i 3 lata :) ale jak do tej pory brak szczęścia w DV :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z praca fizyczna na moje to nie ma problemu.mozesz isc juz nastepnego dnia jak tylko masz Ssn.duzo ofert.narazie nie ma cisnienia zeby cos znalesc na gwałtu rety.no i wiadomo kwestia stawki.zobaczymy co mi za pomysl wpadnie do glowy.kilka aplikacji moj maz złożył zobaczymy co z tego wyniknie.teraz siedze nad tematem ubezpieczenia zdrowotnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

mam pytanie, sam fakt zaproszenia na rozmowę do ambasady jest równoznaczne z tym że pula wiz dla Polski jeszcze się nie skończyła ? Dodatkowo czy jeśli na rozmowę pójdzie jedna osoba (aplikant/główna) a druga nie to czy później będzie mogła uzyskać wizę na podstawie tej pierwszej osoby, która ją otrzyma ? Odnośnie dokumentów - czy pójście na rozmowę bez np. badań lekarskich będzie powodowało że wiza nie zostanie wydana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo razem idą dwie osoby, albo ta pierwsza będzie po wyjeździe do Stanów sponsorować tę drugą i po odczekaniu jakichś dwóch lat (zakładam, że ta para to małżeństwo), ta druga osoba będzie mogła do USA wyjechać.

Bez badań lekarskich nie ma nwet co iśc na rozmowę. Na stronie ambasady USA jest wyraźnie określone, jakie dokumenty trzeba ze sobą zabrać na rozmowę:

https://pl.usembassy.gov/pl/wizy/wiza-loteryjna/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że bez badań można iść i później dostarczyć wyniki i dopiero po ich doręczeniu dostać paszport z wizą?

Wydaje mi się, że ktoś na forum tak zrobił, bo się nie wyrobił z badaniami (brak wolnych terminów u lekarza), ale może coś pomieszałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...