Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

LUdzie ten dzial na forum nie jest po to aby sie nabijac z ludzi.. KAZDY LUBI TO CO LUBI.... I WIERZY W TO CO CHCE WIERZYC...  wiec odpusccie juz Megan i nie zasmiecajcie tego tematu Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)

Piszcie do Megan na priv a udzieli wam dokladnych info na temat jej wiary... bo ludzie ktorzy chca przeszukiwac ten dzial w celach przygotowan sie do rozmow beda musieli sie sporo naszukac aby cos znalesc przez takie "gadki"...

Nie jestem administratorem lecz normalnym uzytkownikiem tego forum, ale prosba jest kierowana  do danej grupy osob:)

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mam do Was pytanie z kategorii ciekawostki geograficzne.

We wniosku DS260, w sekcji ‘parents’ jest pytanie o miejsce urodzenia ojca/ matki: miejscowość i kraj.

Gdy mój tatuś rodził się w 27 roku to Dorożów był Polski. Po II wojnie św. stał się rosyjski, a w 91 – ukraiński.

Pyt: Jaki ‘country of birth’  zaznaczyć we wniosku? Obawiam się że jak zaznaczę UA to ci …. Amerykańcy gotowi pomyśleć że jestem Ukrainką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to juz kiedys tu wspominalem slabe jednostki eliminuja sie same - prawo jungli dziala caly czas. 

Osobnik nie dostosowany gine, dwoje idiotow nie dosyc ze usmiercilo swoje dwoje dzieci to jeszcze beda pewnie siedziec na koszt innych szkoda ze taka jednostka nie eliminuje siebie samej tylko musi nabruzdzic wokolo...

suma sumarum geny ich nie zostana przekazane dalej...

Religia w obecnej postaci to najgorsze zlo jakie toczy nasze spoleczenstwa, efekty widzimy wokolo po obu stronach globu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, everden napisał:

Dziś mam do Was pytanie z kategorii ciekawostki geograficzne.

We wniosku DS260, w sekcji ‘parents’ jest pytanie o miejsce urodzenia ojca/ matki: miejscowość i kraj.

Gdy mój tatuś rodził się w 27 roku to Dorożów był Polski. Po II wojnie św. stał się rosyjski, a w 91 – ukraiński.

Pyt: Jaki ‘country of birth’  zaznaczyć we wniosku? Obawiam się że jak zaznaczę UA to ci …. Amerykańcy gotowi pomyśleć że jestem Ukrainką :)

a co pisze w akcie urodzenia? Tego się trzymaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem wylosowany w loterii wizowej, wypełniłem ds260 ( jedynie dla siebie bo żona stwierdziła że USA to nie dla niej ) podając że mam żonę oraz dziecko jednak nie wypełniłem ich oddzielnych formularzy. W lutym byłem na rozmowie i otrzymałem wizę. Po tym fakcie żona nabrała ochoty na wyjazd. Ale czy nie jest teraz  za późno? Dzwoniłem do Ambasady i została odblokowana możliwość wypełnienia DS260 dla nich, natomiast wizytę mają 18 maja. Czy ktoś z Was miał podobny przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...