Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

no nie ma reguly, mozna trafic za pierwszym razem ale jest i opcja ze przez 10 lat sie nie uda. ja postanowilem ze raz sprubuje, choc nie mam jakiegos cisnienia finansowego. Tak sie akurat sklada ze 2 maja obchodze 30 urodziny, takze podswiadomie licze na prezent. wie ktos od ktorej godziny mozna zaczac sprawdzac wyniki( europejski czas)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
51 minut temu, Dmn napisał:

no nie ma reguly, mozna trafic za pierwszym razem ale jest i opcja ze przez 10 lat sie nie uda. ja postanowilem ze raz sprubuje, choc nie mam jakiegos cisnienia finansowego. Tak sie akurat sklada ze 2 maja obchodze 30 urodziny, takze podswiadomie licze na prezent. wie ktos od ktorej godziny mozna zaczac sprawdzac wyniki( europejski czas)

W ostatnich latach w wynik podawane były at noon edt - Czyli od 18 naszego czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wikika napisał:

A jak to jest, jeżeli mieszkamy w USA i okaże się, że zostaliśmy wylosowani? Da się to na miejscu załatwić, czy trzeba specjalnie lecieć do Polski? :(

Nie wygracie. Nie lubią oszustów tych na czarno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...