Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
6 godzin temu, krucyfiks ze srebra napisał:

a po polsku nie łaska? polacy nie gęsi i swój jezyk maja

Jak się chce emigrować to wypada się przyzwyczaić do czytania po angielsku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wikika napisał:

A jak to jest, jeżeli mieszkamy w USA i okaże się, że zostaliśmy wylosowani? Da się to na miejscu załatwić, czy trzeba specjalnie lecieć do Polski? :(

https://www.uscis.gov/green-card/other-ways-get-green-card/green-card-through-diversity-immigration-visa-program/green-card-through-diversity-immigrant-visa-program

 

i taka odpowiedź

 

https://travel.state.gov/content/visas/en/immigrate/diversity-visa/instructions-for-selectees/adjustment.html

 

wygrywasz,wypelniasz ds260 gdzie wpisujesz miejsce rozmowy i czekasz w biuletynie na swój numer jak jest widoczny to wtedy wypelniasz formularze podane na stronie www które masz podane,badania,opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wiza przyznana ;) Byłam dzisiaj na rozmowie, która trwała dosłownie 2 min. Najpierw przysięga, potem pytanie ile razy brałam udział w loterii wizowej i gdzie zamierzam zatrzymać się po przylocie do USA. Następnie gratulacje od pani konsul i to wszystko ;) Weszłam do ambasady o 7.30 i było pusto, natomiast jak wychodziłam to była już ogromna kolejka ludzi stojących w deszczu, więc warto przyjść wcześniej. Jeśli chodzi o przyjście na rozmowę bez wyników badań, to przede mną jedna osoba ich nie miała więc została poinformowana żeby je dostarczyć jak najszybciej do punktu TNT na Annopol i jak wyniki będą ok to wiza będzie przyznana w ciągu tygodnia i nie ma konieczności przekładania terminu spotkania z konsulem czy przychodzenia do ambasady na kolejne spotkanie. Natomiast druga osoba przede mną miała nieważne badania ( termin przekroczony tylko o 2 dni! ) i też została poproszona o dostarczenie nowych, aktualnych wyników do punktu TNT i jak wyniki będą ok to wiza będzie przyznana.

Dzisiaj był problem z płaceniem kartą w kasie. Pani kasjerka mówiła,że ostatnio często się to zdarza, więc lepiej mieć przy sobie gotówkę żeby potem nie biegać i nie szukać bankomatu ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AleksandraMg napisał:

Bardzo proszę: CN 23XXX. Ds 260 wysłany 18.09.2016 :)

DS wysłany 18 wrzesnia i miałas rozmowę przede mną, wow! :D

Ja mam rozmowę 23 Maja, CN 22XXX i DS wysłany 15.05.2016, może to przez ten status "Current" w numerach odcięcia pomieszane są już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jackie napisał:

 

Gratki :)

Dziękuję ;)

1 godzinę temu, Labs92 napisał:

DS wysłany 18 wrzesnia i miałas rozmowę przede mną, wow! :D

Ja mam rozmowę 23 Maja, CN 22XXX i DS wysłany 15.05.2016, może to przez ten status "Current" w numerach odcięcia pomieszane są już :)

Hmm...to rzeczywiście dziwne,że miałam rozmowę przed Tobą, tym bardziej,że jestem z dolosowania we wrześniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...