Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

jesteś znany a jeszcze dobry to będą załatwiać wizę. Podobnie pojechał mój znajomy,najpierw po za USA robił później go ściągnęli do USA. To o czym czasami pisze by ludzie brali udział w projektach i ktoś Ich zauważy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie wideo. 

  1. Z tymi podatkami na H-1B nie rozumiem. Co ma IRS do wizy? Nigdzie sie nie wpisuje statusu. 
  2. Wiza H-1B jest na 3+3 nie 5+3.
  3. Wyniki wiz H-1B nie sa w pazdzierniku. Losowanie jest konieczne. 
  4. STEM, wrong. STEM to bylo extension OPT na 17 miesiecy. Teraz juz chyba STEM nie ma, bo OPT jest na 3 lata. STEM przyslugiwal tylko po kierunkach STEM. Poza tym tylko praca w specjalizacji studiow. 
  5. Samosponsoring na GC: doktorat? Nieprawda.
  6. Ogloszenie w szesciu miejscach? Nieprawda. Przed EB-1 robilem EB-2 i ogloszenie bylo w dwoch miejscach. 
  7. Reforma w kongresie? Gdzie? 

Koles wie, ze gdzies dzowni, ale nie wie, w ktorym kosciele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KaeR napisał:

Koles wie, ze gdzies dzowni, ale nie wie, w ktorym kosciele. 

Jedno co mnie ciekawi, to ze google robilo mu praktycznie osobista rekrutacje, a to zazwyczaj oznacza body shop. Jesli na miejscu nie ma zwierzchnika z wlasnej firmy i google bezposrednio kieruje jego praca to jest to nielegalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W filmiku autor tlumaczy jaka wiza do czego i jest tez omowiona wiza L1 ktora jasno tlumaczy na jakich zasadach jest ona prznawana joanna30 jednego uzytkownika musiala przyblokowac bo sial zament i wygladalo to na probe scamu w dluzszej perspektywie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że temat odpowiedni :)
Studia planowo kończę pod koniec lutego a mój case numer : 23XXX i DS-260 wysłałem 4 maja. W ds nie wpisałem żadnego doświadczenia zawodowego gdyż pracowałem jedynie dorywczo a najdłuższy okres pracy wynosił z 2 miesiące. Może to mieć wpływ na otrzymanie wizy i karty stałego rezydenta ? Kiedy mogę się spodziewać informacji na temat rozmowy z konsulem ? 

 

P.S. To normalne, że po wypełnieniu DS-260 nie dostałem żadnego maila ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Sparrow napisał:

Myślę, że temat odpowiedni :)
Studia planowo kończę pod koniec lutego a mój case numer : 23XXX i DS-260 wysłałem 4 maja. W ds nie wpisałem żadnego doświadczenia zawodowego gdyż pracowałem jedynie dorywczo a najdłuższy okres pracy wynosił z 2 miesiące. Może to mieć wpływ na otrzymanie wizy i karty stałego rezydenta ? Kiedy mogę się spodziewać informacji na temat rozmowy z konsulem ? 

 

P.S. To normalne, że po wypełnieniu DS-260 nie dostałem żadnego maila ???

 

Hej,

Spokojnie, zdążysz skończyć studia, oczywiście jeśli piszesz o DV2018. Z Twoim numerem spodziewałbym się rozmowy Kwiecień-Maj, może nawet później. Ja miałem 20XXX i miałem w połowie Kwietnia, ale potem to już leci ;) Co do doświadczenia zawodowego to miałem podobnie, ale nie jest ono wymagane w przypadku ukończenia średniego wykształcenia i zdania matury, a Ty dodatkowo będziesz miał dyplom wyższej uczelni, więc super. Informację o rozmowie z konsulem przysyłają tak około ponad miesiąc wcześniej także spoko. Z tego co pamiętam to normalne, dostaje się mail tylko o rozmowie i o wizie, która została przekazana kurierowi (już po rozmowie i pozytywnym rozpatrzeniu sprawy).

Jeśli wygrałeś w DV2017 no to za niedługo powinieneś otrzymać zaproszenie, no i nie przedstawisz wyższego wykształcenia w Ambasadzie, ale poza tym nic się nie zmienia.

P.S. Gratuluję i życzę powodzenia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...