Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
10 minut temu, chosen napisał:

dziękuję, czekam na kartę ponad miesiąc - ten miesiąc liczy się od daty wjazdu czy od rozmowy w ambasadzie ?

a zapłaciłeś za kartę przed wylotem czy po przylocie? Czas się liczy jak przekroczyles granice no i zrobiłeś opłatę. Jesli nie zrobiłeś opłaty to karty i po roku czasu nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chosen napisał:

ja jeszcze na rozmowie nie byłem, stąd moje pytanie, a odnośnie opłaty to chyba przed rozmową się wnosi - 330 $?

oplata jest za wizę,rozmowę i to płacisz w Konsulacie . Po dostaniu wizy masz zrobić opłatę za wydanie zielonej karty i ta oplata to 220 dol a oplata może ulec zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję teraz już wszystko jest prawie jasne - tą opłatę 220 $ wnoszę po otrzymaniu wizy w ambasadzie ?

PS

Odnośnie TNT - konto,wpisujesz dane swoje,dane np dv1 - nie podaję swojego nazwiska i imienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, chosen napisał:

dziękuję teraz już wszystko jest prawie jasne - tą opłatę 220 $ wnoszę po otrzymaniu wizy w ambasadzie ?

tak jest i pamiętaj co napisałem o czasie od kiedy ten czas się zaczyna oczekiwania na gc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...