Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Sewerynr napisał:

 Dzięki. Zaraz ciocia będzie pisać. Wystarczy jej oswiadczenie że cała rodzinę przez np rok będzie utrzymywać zapewni byt itp czy też musi napisać dodatkowo swoje dochody? 

nie musi dochodów pisać. Wystarczy ze pomogę,zapewnie. Jej i Wasze dane. No i podpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jak to z tym Dowma Pytaniami w ds260 powinno byc w obu YES czy NO czy jak w koncu? 

Have you attended a public elementary school or a public secondary school on student (F) status after November 30, 1996 without reimbursing the school?  

 

Do you seek to enter the United States for the purpose of performing skilled or unskilled labor but have not yet been certified by the Secretary of Labor?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Rafcio28 napisał:

Jak to z tym Dowma Pytaniami w ds260 powinno byc w obu YES czy NO czy jak w koncu? 

Have you attended a public elementary school or a public secondary school on student (F) status after November 30, 1996 without reimbursing the school?  

 

Do you seek to enter the United States for the purpose of performing skilled or unskilled labor but have not yet been certified by the Secretary of Labor?

 

A rozumiesz te pytania w ogole ? Uszczeszczales do szkoly w US na wizie F nie placac za nia ?

Skad my mamy wiedziec jak Ty na nie powinienes odpowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kzielu napisał:

A rozumiesz te pytania w ogole ? Uszczeszczales do szkoly w US na wizie F nie placac za nia ?

Skad my mamy wiedziec jak Ty na nie powinienes odpowiedziec.

Jak bym je rozumial to bym sie nie pytal.

Nie, nie uczeszczalem do szkul w usa.

a jak w tym drugim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24 kwietnia 2017 o 17:45, Joanna30 napisał:

Albo razem idą dwie osoby, albo ta pierwsza będzie po wyjeździe do Stanów sponsorować tę drugą i po odczekaniu jakichś dwóch lat (zakładam, że ta para to małżeństwo), ta druga osoba będzie mogła do USA wyjechać.

Bez badań lekarskich nie ma nwet co iśc na rozmowę. Na stronie ambasady USA jest wyraźnie określone, jakie dokumenty trzeba ze sobą zabrać na rozmowę:

https://pl.usembassy.gov/pl/wizy/wiza-loteryjna/

Czytam różne wątki i próbuję wyłapać odpowiedź na nurtujące mnie pytanie. Jeśli zostałam wylosowana, a mój przyszły mąż nie, ale do rozmowy będziemy już małżeństwem to jak przygotowany ma być on na tę rozmowę? Też wypełnia wniosek, robi badania etc.? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, chogolisa napisał:

Czytam różne wątki i próbuję wyłapać odpowiedź na nurtujące mnie pytanie. Jeśli zostałam wylosowana, a mój przyszły mąż nie, ale do rozmowy będziemy już małżeństwem to jak przygotowany ma być on na tę rozmowę? Też wypełnia wniosek, robi badania etc.? 

jak czytasz to wyłapiesz te odpowiedzi . Robi badania,przynosi zaświadczenie o niekaralności a Ty po dostaniu zaproszeniu na rozmowę informujesz Konsulat o tym ze masz męża,poznosicie akt ślubu pełny. Co do ds to Ci powiedzą juz w Konsulacie jak z tym ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, chosen napisał:

ja dałem na oba pytania - NO, nie było pola explain

moja pomyłka.. Chodziłeś do szkoły w USA przed ta data podana bez pozwolenia. Jak nie to NO dajesz a drugie pytanie to odnosi się do innej wizy i podobnie dajesz NO. I tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...