Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

profil pod wskazanym linkiem założony. Adres do dostawy paszportów wybrany tj odbiór w biurze TNT - mieszkamy obok. Teraz tak na szybko prośba o potwierdzenie czy na pewno nie zapomniałem o czymś przed rozmową (dokumenty):

- zdjęcia do wizy/GC - ile szt ? - mam 4 szt

- zaświadczenia o niekaralności

- odpisy zupełne aktów urodzenia i małżeństwa

- dyplomy ukończenia studiów ?

- badania od lekarza

Czy jest coś jeszcze o czym zapomniałem ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rozmowę 30 maja. Prócz tego że termin przyszedł mailem to powinienem ten termin jeszcze potwierdzić? Zarejestrować siebie już w tym tnt i czy na jednym utworzonym  koncie można podać 4 osoby do gc czy dla każdej z osobna założyć konto? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, chosen napisał:

profil pod wskazanym linkiem założony. Adres do dostawy paszportów wybrany tj odbiór w biurze TNT - mieszkamy obok. Teraz tak na szybko prośba o potwierdzenie czy na pewno nie zapomniałem o czymś przed rozmową (dokumenty):

- zdjęcia do wizy/GC - ile szt ? - mam 4 szt

- zaświadczenia o niekaralności

- odpisy zupełne aktów urodzenia i małżeństwa

- dyplomy ukończenia studiów ?

- badania od lekarza

Czy jest coś jeszcze o czym zapomniałem ?

 

 

 

paszport,pieniążki a co do zdjęć to dwa zdjęcia na osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Sewerynr napisał:

Ja mam rozmowę 30 maja. Prócz tego że termin przyszedł mailem to powinienem ten termin jeszcze potwierdzić? Zarejestrować siebie już w tym tnt i czy na jednym utworzonym  koncie można podać 4 osoby do gc czy dla każdej z osobna założyć konto? 

tej daty się nie potwierdza. Przychodzisz w danym dniu na rozmowę. Można dodać na jednym profilu 4 osoby lecz u siebie zaznaczasz dv1 jako osoba co wygrała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, chosen napisał:

profil pod wskazanym linkiem założony. Adres do dostawy paszportów wybrany tj odbiór w biurze TNT - mieszkamy obok. Teraz tak na szybko prośba o potwierdzenie czy na pewno nie zapomniałem o czymś przed rozmową (dokumenty):

- zdjęcia do wizy/GC - ile szt ? - mam 4 szt

- zaświadczenia o niekaralności

- odpisy zupełne aktów urodzenia i małżeństwa

- dyplomy ukończenia studiów ?

- badania od lekarza

Czy jest coś jeszcze o czym zapomniałem ?

 

 

 

drukujesz te dwa dokumenty.. Ze masz rozmowę na ten dzień plus potwierdzenie wysłania ds

https://travel.state.gov/content/visas/en/immigrate/diversity-visa/interview/prepare-for-the-interview.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie, tych co latają do USA różnymi liniami.

Jak to jest z tymi walizkami? Wymiary maksymalne walizki (wys+szer+głęb) nie mogą niby przekraczać 158cm, ale czy ktoś to sprawdza? Znalazłem na internecie fajną walizkę, której wymiary to łącznie 159cm i niby jest preferowana do USA. 

Drugie pytanie odnośnie bagażu podręcznego. Niby maks wymiary to 115cm (55 wys, 40szer i 20 głeb) i tutaj wiem, że mają te kosze specjalne, ale czy wymiary walizki już są podawane z kółkami (od ziemi do uchywtu złożonego?) Teraz w lidlu widziałem promocja będzie na bagaż podręczny i tam właśnie wychodzi wymiar 115cm na całości ale czy razem z kółkami czy nie? 

Wiem, że mogę iść do sklepu z miarką i pomierzyć walizki ale pytam Was z doświadczenia lotów do US, bo pewnie różnią się od tych po Europie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Labs92 napisał:

Mam do Was pytanie, tych co latają do USA różnymi liniami.

Jak to jest z tymi walizkami? Wymiary maksymalne walizki (wys+szer+głęb) nie mogą niby przekraczać 158cm, ale czy ktoś to sprawdza? Znalazłem na internecie fajną walizkę, której wymiary to łącznie 159cm i niby jest preferowana do USA. 

Drugie pytanie odnośnie bagażu podręcznego. Niby maks wymiary to 115cm (55 wys, 40szer i 20 głeb) i tutaj wiem, że mają te kosze specjalne, ale czy wymiary walizki już są podawane z kółkami (od ziemi do uchywtu złożonego?) Teraz w lidlu widziałem promocja będzie na bagaż podręczny i tam właśnie wychodzi wymiar 115cm na całości ale czy razem z kółkami czy nie? 

Wiem, że mogę iść do sklepu z miarką i pomierzyć walizki ale pytam Was z doświadczenia lotów do US, bo pewnie różnią się od tych po Europie.

 

Mi tam nigdy nikt nie mierzyl torby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...