Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, hubertck napisał:

4 zdjecia, paszport, numer sprawy, rtg klatki i badania kilowe. Jezeli masz to karte szczepien, ale nie jest wymagana

 Ale rtg i badania kilowe to na Waryńskiego jutro będą robić więc tylko numer sprawy paszport i zdjęcia wychodzi na to. Karty szczepień nie mam. 35 lat mam więc i tak by nie była ważna karta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
5 godzin temu, Sewerynr napisał:

 Ale rtg i badania kilowe to na Waryńskiego jutro będą robić więc tylko numer sprawy paszport i zdjęcia wychodzi na to. Karty szczepień nie mam. 35 lat mam więc i tak by nie była ważna karta 

Tutaj masz dokladna liste: http://www.wilanowfamilypractice.pl/a1414408659pol-Badanie-do-wizy-krok-po-kroku.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sewerynr napisał:

 Ale rtg i badania kilowe to na Waryńskiego jutro będą robić więc tylko numer sprawy paszport i zdjęcia wychodzi na to. Karty szczepień nie mam. 35 lat mam więc i tak by nie była ważna karta 

to ciekawe co piszesz o karcie,musisz poczytać trochę dłużej forum i sam zobaczysz jak jest. Sa takie szczepienia ze mając książeczkę czy nie musisz je powtórzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...