Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, ania38 napisał:

Test IRGA wykonuje juz lekarz jak bedziesz na wizycie u niego:)

Dzięki. Już wiem bo znalazłem numer do niego. Wirusy system na Waryńskiego zaatakowały a nie mogą do informatyka się dodzwonic. No i nie wiadomo czy nam zrobią te RTG itd. Z Ełku miła przejażdżka i wolny dzień z pracy chyba wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nie musisz mieć lecz gdy będziesz w USA to takie mówienie może być źle odebrane ze masz kasę w domu. Tak piszę na przyszłość. A jeśli chcesz mieć to niech Ci wystawią zaświadczenie ile masz. Bez drukowania historii rachunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy już na Kosiarzy Ale wyników z Waryńskiego nadal nie mamy więc cały czas pod górkę można tak rzec hehe. Tak wogole nie trzeba być na czczo. Więc delikatnie każdy z rana może jeść. Tak mi lekarz przez tel powiedział więc przed badaniami była uczta. Gorące czekolady kawy kanapki słodkie bułki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sewerynr napisał:

Więc delikatnie każdy z rana może jeść. Tak mi lekarz przez tel powiedział więc przed badaniami była uczta. Gorące czekolady kawy kanapki słodkie bułki

Delikatnie to słowo klucz w tym przypadku ;) Żeby Wam cukrzyca nie wyszła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...