Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

tak, sama rozmowa trwała 5 minut łącznie z skanowaniem odcisków palców. Miły Pan przy okienku pożartował I po sprawie. NIemniej jest sporo czekania. My mieliśmy na 8:00 a rozmowa dopiero po 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Labs92 napisał:

Czy jeżeli mam tytuł inż. to do ambasady biorę tylko kopię i oryginał dyplomu ukończenia studiów czy też mature/szkole średnia? I czy kopie mam zrobić tylko aktu urodzenia czy czegoś jeszcze?

jesteś kawaler,nie rozwodnik czy wdowiec to bierzesz akt urodzenia i kopię. Co do studiów to ten dyplom bierzesz bez świadectwa maturalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasunęła mi się myśl po rozmowie ze znajomym który zadał mi takie oto pytanie.. Co sądz(ę)icie o bezpieczeństwie szczepionek które przyjmujemy (Ja wczoraj dostałem w dwóch dawkach 5 szczepionek) i czy w momencie przyjmowania szczepionki, czy nie dostajemy też w prezencie nano technologii np. Firmy Hitachi itp. Bo jakby nie było szczepionki możemy dostać tylko w wybranym miejscu gdzie dość łatwo można wiele rzeczy kontrolować. Oczywiście niczego tutaj nikomu nie zarzucam że być może, może tak być, ale kolega który jest biegły w wielu technologicznych sprawach zasugerował mi te dwie ewentualności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...