Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Sewerynr napisał:

Nasunęła mi się myśl po rozmowie ze znajomym który zadał mi takie oto pytanie.. Co sądz(ę)icie o bezpieczeństwie szczepionek które przyjmujemy (Ja wczoraj dostałem w dwóch dawkach 5 szczepionek) i czy w momencie przyjmowania szczepionki, czy nie dostajemy też w prezencie nano technologii np. Firmy Hitachi itp. Bo jakby nie było szczepionki możemy dostać tylko w wybranym miejscu gdzie dość łatwo można wiele rzeczy kontrolować. Oczywiście niczego tutaj nikomu nie zarzucam że być może, może tak być, ale kolega który jest biegły w wielu technologicznych sprawach zasugerował mi te dwie ewentualności.

 

Bylo nie bylo dla Was juz po ptakach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

paszporty z wizami odebrane. Teraz pytanie - czy jak wniosę opłatę imigracyjną teraz w kwocie 220USD za szt. to w ciągu jakiego czasu otrzymam zieloną kartę na adres w USA ? Wyjazd planujemy w październiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, chosen napisał:

na ulotce informacyjnej jest napisane żeby opłate wnieść przed wylotem będąc jeszcze w Polsce.

owszem tak pisze tylko Ty masz wizę o po wlocie będziesz rezydentem. Teraz nie masz praw i obowiązków rezydenta . Ludzie placa pare tygodni przed lotem,parę dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...