Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

pracuje, pisze blog i youtube channel, tak jestem w usa,

moj chlopak mial miec dzis rozmowe kwalifikacyjna w sprawie pracy, ale parking 1 przed metrem byl zajety, parking 2 zajety, a 3 nie wiadomo jak tam dojechac, remonty jakies, a w centrum miasta nie znal sie gdzie tam parkingi, mielismy jechac metrem, no ale ze bylby duzo spozniony, to juz nie pojechalismy- jest wkurzony. Powiedzial ze byc spoznionym na rozmowe to raczej przesadza o jej wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hubertck dziękuję za info.Byłam dzisiaj na badaniach w Warszawie na Waryńskiego i pani powiedziała mi,że RTG płuc i wyniki krwi są do odebrania już po 3 godzinach, natomiast na wyniki badania moczu czeka się teraz 8-10 dni. Warto wziąć pod uwagę jeżeli ktoś jeszcze jest przed badaniami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, megan07 napisał:

pracuje, pisze blog i youtube channel, tak jestem w usa,

moj chlopak mial miec dzis rozmowe kwalifikacyjna w sprawie pracy, ale parking 1 przed metrem byl zajety, parking 2 zajety, a 3 nie wiadomo jak tam dojechac, remonty jakies, a w centrum miasta nie znal sie gdzie tam parkingi, mielismy jechac metrem, no ale ze bylby duzo spozniony, to juz nie pojechalismy- jest wkurzony. Powiedzial ze byc spoznionym na rozmowe to raczej przesadza o jej wyniku.

Mam taka kolezanke w Berlinie. Z kazdej pracy ja wyrzucali za spoznienia. Lubiala pospac, a potem zjechala z 10 pietra (mieszkala na Spandau) na parking I sie okazalo ze klucze do auta na gorze. Przyjechala pozno, parking pod firma pelny, zaparkowala pod plotem I zanim sie zafandulila do biura to juz... nie pracowala.

 

Megan, pytalas o Food Stampy. Jesli Twoj "menszczysna" chorowity to w zaleznosci od stanu mozna sobie zalatwic platna opieke nad niepelnosprawnym za ktora placi miasto. U nas byl taki program ze zamiast placic Agencji czy opiekunce 25/hour to placili bezrobotnemu czlonkowi rodziny np. 12/hour.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstydze sie podac moj blog czy yt bo bedziecie dogadywac czy wysmiewac- heheh, on chorowity ale chyba sie nie kwalifikuje do takich programow, bo dzis przyjdzie do niego nurse ale ostatni raz bo powiedziala ze on nie jest home bound wiec sie mu juz nie nalezy, a ja musze sie nauczyc jak mu zmieniac dressing na central line bo ma w sobie central line do chemii. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie komus to przyda to ok moge podac www.youtube.com/user/margorud ,  kilka vlogow wiecej na drugim kanale https://www.youtube.com/channel/UCagBL61CK3wJ6h0cxF2zQiA on youtube, ale teraz vlogi bede dodawac na kanale glownym margorud, blog http://meganlike.blogspot.com,  ale ja nie wiem sama czy umie blogowac- to jest takie hobby i nie robie po polsku tylko po angielsku, ale  moj angielski nie jest  idealny od razu mowie. I bez glupiego dogadywania plizzzz i krytykowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...