Skocz do zawartości

Nieprzyznanie Wizy - Pomoc W Określeniu Przyczyny.


Rekomendowane odpowiedzi

Myslalem o takim programie, ale dopoki studiujemy to nie wchodzi to w gre, gdyz ja koncze licencjat, a moja dziewczyna teraz konczy 4 rok, a przeciez sie nie rozlaczymy na tak dlugo - mieszkamy razem i nie chcemy takiej rozlaki, poza tym zwiedzic Stany chcialbym z nia.

Tylko ze wlasnie te programy sa wylacznie dla studentow. Jak skonczycie studia to juz po ptokach. Znam kilka par ktore przyjezdzaly na programy razem, a rowniez takie ktore jechaly do innych miejsc a po zakonczeniu pracy podrozowaly razem. Dla chcacego nic trudnego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

@Aiglon - 15k to suma tylko na jedna osobe, wiec spokojnie wystarczy na 21 dni zwiedzania. Chetnie bym rozwinal wypowiedz gdzie chce jechac, bo moglbym o tym godzine opowiadac, ale konsul o to nie zapytal, a czytalem rady, zeby lepiej nie gadac za duzo, jesli Konsul o cos nie pyta.

A jak moge udowodnic, ze mam pieniadze na wyjazd, skoro o zaden taki dokument nikt mnie nie zapytal nawet? Ehh, 4 pytania i stwierdzenie, ze wyjechalbym tam pracowac, to jak ocenienie ksiazki po okladce. Skoro oni nie maja wgladu w konta, to skad wiedzieliby ze trzyma mnie tu jakis kredyt np?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziales ze masz prace dorywcza i to przekrslilo. Takcsamo teraz nie idz bo konsul mozecnie uwierzyc ze ktos po 2 mc pracy dal Ci 3tyg urlopu.

Kredyt nic nie znaczy bo rownie dobrze ktos moze miec kredyt w polsce a pracowac w usa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim Wam bardzo dziekuje za rady i posty. Sprobuje i tak raz jeszcze, jakos w lipcu razem z dziewczyna i nie omieszkam dac znac jak bylo tym razem. Najwyzej, bede musial sie zadowolic czyms innym i sprobowac za rok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znam wiele par co przyjechaly razem a wrocily osobno :D

hahaha, tez znam :)

- Czym się Pan zajmuje?

- Studiuję i pracuję dorywczo

- Kiedy zamierza Pan skończyć studia?

- Obecnie kończę licencjat, ale planuję jeszcze 2 lata zrobić magisterkę.

wg mnie to wlasnie Cie zniszczylo. Jak napisal Aiglon i Katlia dokladnie - brak zwiazkow z PL. Skonczysz studia i jestes wolnym strzelcem.

Konsulowie sa uczuleni na slowo: "dorywczo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami problem tkwi w paru słowach

Faktycznie prace dorywcze a jak brzmi prace na zlecenie ;)

Mam w planach iść a jak brzmi ze idę ;)

Jesli w życiu codziennym spotkasz osoby które na to będą zwracać uwagę to podobnie masz z wiza ;)

Inna sprawa nie widząc całej rozmowy widoku trudno Ci cos napisać

Za Malo znasz życie,sa tacy ze nawet psycholog po paru min nie będzie nie widział czy dana osoba mówi prawdę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...