Skocz do zawartości

Droga Do Gc Po Slubie Z Obywatelem, Ktory Stan Wybrac?


magnumpl

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak - AOS mogliby zaczac, jezeli bylby legalnie _i_ ich PD bylaby current w Visa Bulletinie - czyli po ~2 latach od zlozenia petycji.

Dostanie karte 10-letnia jezeli w momencie interview (ktory odbedzie sie na 100%) beda malzenstwem 2 lata albo dluzej.

Aiglon - podajesz bledne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zrozum

Ze twoja pierwsza zielona karta bedzie dwuletnia, co bys nie robil.

Niezaleznie czy jestes po 10 po 15 czy po 30 latach w malzenstwie.

Nieprawda. Jeśli minęło więcej niż 2 lata od momentu ślubu do złożenia petycji, dostaje się od razu 10-letnią kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna byc moze zle sie wyrazilem w pierwszym poscie ale caly czas mysle o sponsorowaniu po zdaniu obywatesltwa przez narzeczona.

Tymczasowa zielona karta wiaze sie z ponownymi kosztami odnawiania, ponownym ryzykiem bo karta moze nie zostac przedluzona. No i wlasnie moje pytanie co do tymczasowej karty - jak wyglada etap zdawania przeze mnie obywatelstwa? Czy czas ktory jestem poza usa jest odejmowany od ciaglosci pobytu w usa co wiaze sie z pozniejszym zdawaniem egzaminu? Czy moge byc poza granicami usa do pol roku w roku (lacznie 1.5 roku) i po 3 latach zdawac na obywatelstwo? Jak wiadomo tymczasowa zielona karta wydawana jest na 2 lata.

Jeszcze przed Toba pare lat czekania tylko na GC a Ty juz myslisz o obywatelstwie.

Dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...