Skocz do zawartości

Boeing 787-8 Wygodny? Jakie Miejsca?


Adii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Już tu kiedyś pisałem. Większość B747 wygląda jak zajezdzone w PKSie Autosany. B787 to wizualnie rozwinięty B777. Ostatnio lecialem B787 w czerwcu, ciszej niż B767 czy B747. Stewardesa w rozmowie ze mną stwierdziła że po kilku kursach odczuwa lepszy komfort pracy, chodziło jej o mniej suche powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym doradziła klasę Economy Comfort, czy jak to się tam zwie. Bez względu na linie.

Miałam okazję lecieć nią właśnie w czerwcu KLM do LAX (i to właśnie B747) i było całkiem przyjemnie, bo ciut więcej przestrzeni, niż w normalnej Economy i do tego bardzo mała ta klasa jest, w sensie, że z 10 rzędów i jest taka troszkę odizolowana od tyłu samolotu, więc jest cicho i sympatycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym doradziła klasę Economy Comfort, czy jak to się tam zwie. Bez względu na linie.

Z tym sie zgadzam - generalnie warta inwestycji (a przy odpowiednim statusie mozna za darmo rezerwowac) - szczegolnie na dlugich lotach - tylko czesto te miejsca rozchodza sie dosc szybko wiec trzeba szybko lapac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Leciał ktoś A380 Lufthansy? Jak wrażenia ? Wygodny? 

Media się zachwycają że dużo OH I AH, ale tak patrząc to jest straszna masówka i nie wydaje mi się żeby był tam jakiś komfort. Akurat za tydzień lecę tym samolotem i jestem ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Adii napisał:

Leciał ktoś A380 Lufthansy? Jak wrażenia ? Wygodny? 

Media się zachwycają że dużo OH I AH, ale tak patrząc to jest straszna masówka i nie wydaje mi się żeby był tam jakiś komfort. Akurat za tydzień lecę tym samolotem i jestem ciekawy.

Szalu nie ma. Jesli bedziesz miec wolne miejsce obok siebie to bedziesz lot wspominal dobrze, jesli zas samolot bedzie pelny, to zle.

Rzad 76 miejsca A i K nie maja foteli przed soba, zatem komfort jest niebagatelnie wiekszy. No i Lufthansa ma tez economy section na gorze.

Zatem jesli te miejsca sa jeszcze wolne, to nalezy brac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...