Jump to content
marta_marta

Czy Warto Wyjechać Do Alabamy?

Recommended Posts

Dziwny wybor, chyba ze masz tam znajomych/rodzine z ktorymi chesz byc. Generalnie, poludniowa Alabama jest znana z huraganow, rasistow, kuchni w ktorej wszystko jest smazone wiec grubasow sporo na kazdym kroku, i obsesji na punkcie footballu. (Nie pilka nozna.) Rejon nie jest specjalnie rozwiniety gospodarczo wiec o dobre prace (porzadne pensje, benefity, mozliwosci rozwiniecia kariery) nie jest latwo -- ale przynajmniej koszty zycia sa niskie. No, i ladne plaze w okolicy.

Jak wyzej. Ja tylko dodam ze Mobile (ktore zdaje sie jest tuz obok) to shithole jakich malo. Poza tym mozliwosc znalezienia pracy w jakim konkretnie zawodzie ?

Jak wyzej. Ja tylko dodam ze Mobile (ktore zdaje sie jest tuz obok) to shithole jakich malo. Poza tym mozliwosc znalezienia pracy w jakim konkretnie zawodzie ?

Tam Airbus cos skreca, nie?

Tam Airbus cos skreca, nie?

A320. To - OIDP - miala byc marchewka na przetarg na nowy tanker dla USAF - ktory zreszta wygrali a ktory pozniej zostal uniewazniony i nastepny juz wygral wlasciwy producent z 767 :)

Mieszkałam w Alabamie. Kiedyś kobieta w Walmarcie mnie zapytała What is Poland? :P

Ogólnie nie polecam. Podobno na północy jest lepiej, ale jakoś ciężko mi w to uwierzyć.

Mieszkałam w Alabamie. Kiedyś kobieta w Walmarcie mnie zapytała What is Poland? :P

Znam Polkę (z magistrem, a jak), która myślała że Pireneje są w Azji.

Zawód związany z weterynarią, coś w stylu technika.

Latwo sprawdzic. Wrzucaj do Google veterinary technician jobs, miejsce, i zobacz co sie pokaze. Naprzyklad:

http://www.indeed.com/q-Veterinary-Technician-l-Alabama-jobs.html

Jedne z czym musisz sie od razu liczyc: w takich miejscach bez samochodu nie mozna zyc. Wiec albo od razu inwestujesz w samochod albo masz kogos kto moze cie zabierac. Bo tam nie bedzie dosyc (jezeli w ogole!) komunikacji miejskiej zeby dac sobie rade.

Guest alik

Alabama - chyba wszystko co najgorsze w Stanach, czyli jak powyzej: rasizm, grubasy, football.
Zawsze jest lepiej jak masz duze miasto kolo siebie, to zawsze mozna tam pojechac zeby sie rozerwac. Kazdy lubi inne klimaty i ma inne upodobania, wiec to juz zalezy od osoby.. Zawsze sie mozna przeniesc, jak nie odpowiada jakies miejsce. :)

Ja mysle ze southern food jest dobre, takie comfort food np. chicken & waffles.

Mnie kiedys farmaceutka zapytala czy w Polsce jest internet. Seriously?!