Skocz do zawartości

Pół Roku W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 9.11.2016 o 14:25, Laluna napisał:

Z drugiej strony jeżeli masz wizę to nie powinno ich to interesować zupełnie co ty tam robisz i po co jedziesz. Ja miałam wize na 4 lata i bez problemu latałam. Bez zbędnych pytań ;)

Nie pytali Cię na granicy, po co i do kogo lecisz?
Zresztą otrzymanie wizy absolutnie nie gwarantuje Ci wjazdu na teren USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie pytali i puszczali a jak puszczali to jest fajnie na granicy i im nie zależy .

 

gdy jednak poczytam tylko to forum to zobaczymy że może nie jest źle lecz nie ma pewności z kim będziemy rozmawiać

 

Haneczka dobre pytanie .zawsze ciekawie się robi gdy Nas to dotyka i wtedy robi się ciekawie ze jednak komuś powiem NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11/10/2016 o 04:27, haneczka019 napisał:

Chyba żartujesz? Jak to ich nie powinno interesować co tam robią ludzie którzy wlatują na teren ich kraju? 

Ty wpuścisz do swojego domu obcych, nieznajomych ci ludzi i też nie będziesz się interesować zupełnie co w nim robią i po co przyjechali ? 

Haneczka, no ponoc urzednicy na granicy herbatke parza na przywitanie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.11.2016 o 14:25, Laluna napisał:

Z drugiej strony jeżeli masz wizę to nie powinno ich to interesować zupełnie co ty tam robisz i po co jedziesz. Ja miałam wize na 4 lata i bez problemu latałam. Bez zbędnych pytań ;)

 

Dnia 10.11.2016 o 10:27, haneczka019 napisał:

Chyba żartujesz? Jak to ich nie powinno interesować co tam robią ludzie którzy wlatują na teren ich kraju? 

Ty wpuścisz do swojego domu obcych, nieznajomych ci ludzi i też nie będziesz się interesować zupełnie co w nim robią i po co przyjechali ? 

Chodzi tu bardziej o to, ze jest "halo" na lotniku po przylocie, ze tak czesto i na zle okresy.

"Halo" jest zawsze jesli ktos np byl 5,5 miesiaca, leci do PL i przylatuje po 5,4,3 miesiacach na kolejne 5,5 meisaica....takie przypadki sa podejrzane....i urzednik jak najbardziej ma prawo podejrzewac, ze taki Pan Kazimierz z Łomży jedzie ukladac terakote na Brooklynie w polonijnych firemkach remontowych czy tez Pani Kazia z Rzeszowa opiekowac sie dziecmi w wieku 2-4 czy innym....Wg mnie nie powinno sie miec problemow jesli ktos lata na bardzo krotkie okresy i czesto...Mam kase, dali mi promese w ambasadzie w Warszawie, jestem bogaty to latam w te i tamte....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...