Jump to content

Recommended Posts

Witam chciałbym dowiedzieć sie na ile latacie do USA ? I także chciałbym zapytać czy ktoś z was lata co pół roku na pół roku? Lecę do USA już trzeci raz i zastanawiam sie czy moge mieć problem ponieważ pierwszy raz tam byłam 5,5 miesiąca wróciłam do polski na 6,5 miesiąca następnie w USA byłam 5 miesięcy teraz od powrotu do polski mija 9,5 miesiąca czy jak kupie bilet do USA na pół roku moge mieć problemu z urzędnikiem na lotnisku ? Poproszę tylko sensowne odpowiedzi jeśli ktoś nie był i sie nie zna proszę sie nie wypowiadać. Pytam tylko ludzi którzy maja podobnie do mnie, którzy byli już kilka razy.

Link to comment
Share on other sites

Tylko ze ja to tak nie bardzo tam pracuje, większość czasu to zwiedzanie bo jestem bardziej nastawiona turystykę, ale wiadomo dla nich to nie ważne co robisz maja już wyrobione ze jak na tyle to do pracy. Tak myśle

Ale tutaj zasadniczo nikogo nie interesuja Twoje powody. Interesowac beda oficera CBP a dla niego to nie bedzie wygladac dobrze. Poza tym pisac na forum mozna ile sie da, mozesz dostac rozne opinie a co sie stanie na POE to i tak nikt nie wie. Generalnie szanse - moim prywatnym zdaniem - na odeslanie spowrotem masz niemale.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Ostatnio zdarza mi się latać dość często do NY, ale za każdym razem nie przekraczam nawet czasu, który podaję w trakcie rozmowy z urzędnikiem, czyli jeśli mówię, że przyjechałam na dwa tygodnie, to po dwóch tygodniach wylatuję, jeśli na pięć - to po pięciu lecę itd., a i tak ostatnim razem interesowali się już, czemu tak często i co robię w Polsce, że sobie mogę tak latać w tę i z powrotem. Tak że nie wróżę wielkiej przyszłości Twoim planom, ale... kto nie ryzykuje, ten nie ma ;)

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Laluna napisał:

Z drugiej strony jeżeli masz wizę to nie powinno ich to interesować zupełnie co ty tam robisz i po co jedziesz. Ja miałam wize na 4 lata i bez problemu latałam. Bez zbędnych pytań ;)

Chyba żartujesz? Jak to ich nie powinno interesować co tam robią ludzie którzy wlatują na teren ich kraju? 

Ty wpuścisz do swojego domu obcych, nieznajomych ci ludzi i też nie będziesz się interesować zupełnie co w nim robią i po co przyjechali ? 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...