Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

"pozdro dla kumatych" ... Jak to widze to od razu przypomina mi sie gimazjum, sorry.:P

Trump nigdzie nie mowil o "banowaniu" Polakow i nikt na forum tego nie twierdzi.

Ciekawe, ze nigdzie nie znalazlam rzetelnego zrodla na temat tego slawnego "Trump zniesie wizy". W wiekszosci o tym pisaly strony polskie albo inne pomniejsze portale.

Ja sie nie zdziwie jak Trump anuluje loterie wizowa dla wszystkich. Takze powodzenia poki jeszcze mozna aplikowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 minuty temu, Roelka napisał:

Ja sie nie zdziwie jak Trump anuluje loterie wizowa dla wszystkich. Takze powodzenia poki jeszcze mozna aplikowac.

dokładnie... i tego się właśnie obawiam - bo gościu jest do tego zdolny - zresztą sama formuła losowania jest według mnie niezgodna z jego punktem widzenia polityki wizowej... więc według mnie to już ostatnie chwile tej loterii :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Roelka napisał:

 

Ciekawe, ze nigdzie nie znalazlam rzetelnego zrodla na temat tego slawnego "Trump zniesie wizy". W wiekszosci o tym pisaly strony polskie albo inne pomniejsze portale.

 

masz rację, nigdzie oficjalnie tego nie powiedział i co za tym idzie też bym się tak nie podniecał. Miał to oświadczyć podczas spotkania z Kongresem Polonii Amrykańskiej w Chicago.

" - Powiedziałem mu, że sprawa ciągnie się od wielu lat i dopominanie się o to jest dla nas żenujące, ale od 2004 roku staramy się o zniesienie amerykańskich wiz dla Polaków. Usłyszałem od Trumpa, że jak zostanie prezydentem, to załatwi to. Odpowiedziałem: będziemy trzymać pana za słowo - relacjonował prezes KPA. (http://www.tvn24.pl)  "

a tutaj spotkanie z Polonią i po tym przemówieniu nie uważam aby miał nas w dupie jak kolega wyżej stwierdził. 

 

nie uważam również żeby uważał nas za strategicznego partnera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cee napisał:

masz rację, nigdzie oficjalnie tego nie powiedział i co za tym idzie też bym się tak nie podniecał. Miał to oświadczyć podczas spotkania z Kongresem Polonii Amrykańskiej w Chicago.

" - Powiedziałem mu, że sprawa ciągnie się od wielu lat i dopominanie się o to jest dla nas żenujące, ale od 2004 roku staramy się o zniesienie amerykańskich wiz dla Polaków. Usłyszałem od Trumpa, że jak zostanie prezydentem, to załatwi to. Odpowiedziałem: będziemy trzymać pana za słowo - relacjonował prezes KPA. (http://www.tvn24.pl)  "

a tutaj spotkanie z Polonią i po tym przemówieniu nie uważam aby miał nas w dupie jak kolega wyżej stwierdził. 

 

nie uważam również żeby uważał nas za strategicznego partnera ;)

 
 

Takie spotkania i zapewnienia padaja od kazdego kandydata. Wizy jak sa tak byly. Dodatkowo, Trump stwierdzil, ze w Polsce byl i spotykal sie z naszymi biznesmenami. Dziennikarze nie byli w stanie ustalic kiedy byl i z kim sie spotkal. Zreszta ja chyba wole, zeby on sie nami nie interesowal za bardzo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się. Grają wszyscy tymi wizami i jak napisałem wyżej, ja również bym za bardzo się nie ekscytował, zwłaszcza że nie przeczytałem tego z jego ruchu warg ;) 

Z czym się nie zgadzam tylko to stwierdzenie że ma nas zupełnie w dupie, thats it. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...