Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czy wam wszystkim też tak strasznie ciągnie się czas do wyników loterii ?? U mnie mimo pracy , codziennych obowiązków odliczam każdy dzień i straaasznie powoli to leci :D
Może jestem tak podjarany dlatego , że to pierwszy raz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, monk napisał:

Czy wam wszystkim też tak strasznie ciągnie się czas do wyników loterii ?? U mnie mimo pracy , codziennych obowiązków odliczam każdy dzień i straaasznie powoli to leci :D
Może jestem tak podjarany dlatego , że to pierwszy raz :D

Wyobraź sobie, że ja od 3 Maja 2016 (jak sie dowiedziałem, że mnie wylosowali) już czekam prawie rok, bo rozmowa dopiero na Maj 2017 :) A od złożenia aplikacji to już 2-gi rok :)

Duża dawka cierpliwości potrzebna i jeszcze większa szczęscia :). Też składałem pierwszy raz więc życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Labs92 napisał:

Wyobraź sobie, że ja od 3 Maja 2016 (jak sie dowiedziałem, że mnie wylosowali) już czekam prawie rok, bo rozmowa dopiero na Maj 2017 :) A od złożenia aplikacji to już 2-gi rok :)

Duża dawka cierpliwości potrzebna i jeszcze większa szczęscia :). Też składałem pierwszy raz więc życzę powodzenia :)

"Nie" dziękuję :D No ale wiesz inaczej się czeka jeśli czekasz już na rozmowę , a jeszcze inaczej jest gdy czekasz na "ten" moment : you have been randomly selected lub you has not been selected :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie dłuży a jestem przerażony ,że tak szybko ten czas do tej pory zleciał. Szczerze prawdopodobnie nie będę sprawdzał wyników 2 maja tylko po ,,długim weekendzie majowym". Aż tak do Stanów się mnie nie spieszy...

Labs92 ciekaw jestem jak będzie z ilością wolnych GC w maju bo z tego co czytam to może być krucho. Strasznie jestem ciekaw Twojej rozmowy . Sam bym termin swojej rozmowy trochę odwlókł by na spokojnie się przygotować do wyjazdu i dozbierać przed wylotem trochę pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, to mój pierwszy post na forum :)

Wniosek złożony 8 października. 

W styczniu przyznana ponownie wiza turystyczna.

2 maja, w dzień ogłoszenia wyników będę akurat na majówce w NYC. 

Trzymam kciuki za Was i za siebie!

Stany kocham i odwiedzam od lat, teraz przyszedł czas na zalegalizowanie tej miłości :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Labs92 napisał:

Wyobraź sobie, że ja od 3 Maja 2016 (jak sie dowiedziałem, że mnie wylosowali) już czekam prawie rok, bo rozmowa dopiero na Maj 2017

Hmm, czyli jeślibym został tym razem wylosowany to do czasu kiedy postawię nogę w USA z GC w kieszeni może już nie będzie śladu po Mercerze, Bannonie, Trumpie, et consortes!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...