Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Kończta mi z tą polityka :D wystarczy mi że w Polsce na każdym kroku wku...a mnie PiS. A to w Skarbówce Vat to ZUS mi podniasa jak pójdę do Mopsu nie dostatne 500plus bo mnie pit z 2014 r nie lapie zaznaczam 2014roku. Ide do lekarza w piatek  a on do mnie ze w piatki nie lubi przyjmować(ta historia wydarzyła sie naprawdę). Studiowałem 5 lat uczyłem się pilnie w szkole z dobrymi wynikami(dziś nic z tego nie mam) a jak otwieram Facebooka i patrze w tv to widzę ze im głupszy tym większa karierę robi w PL bo ma znajomości!!!

A Ci zdolni albo zagranicą albo w PL pracują cięzka na tych głupich nad nimi lub wlasnie na emigracji są dostrzegani i spelniaja swoje marzenia.

Wystarczy włączyć tv Minister MON wozi się i rozbija auta ucieka z miejsca wypadku a jego zastępca po dyskotekach pije za nasze i panienki podrywa na krzeselko w resorcie

Juz nie wspomne o reszcie bo co jeden to gorszy kłamca tak jak Pan szybkie pióro z. Obiecał ze nie bedzie notariuszem parti a jest gorszy nie Bronek. Paranoja goni paranoje. 

JA chce z tad SPIER...Ć

TAKA SYTUACJA a mozna by wymieniać i wymieniac...Polska to kraj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 2.02.2017 o 17:43, prem napisał:

Kończta mi z tą polityka :D wystarczy mi że w Polsce na każdym kroku wku...a mnie PiS. A to w Skarbówce Vat to ZUS mi podniasa jak pójdę do Mopsu nie dostatne 500plus bo mnie pit z 2014 r nie lapie zaznaczam 2014roku. Ide do lekarza w piatek  a on do mnie ze w piatki nie lubi przyjmować(ta historia wydarzyła sie naprawdę). Studiowałem 5 lat uczyłem się pilnie w szkole z dobrymi wynikami(dziś nic z tego nie mam) a jak otwieram Facebooka i patrze w tv to widzę ze im głupszy tym większa karierę robi w PL bo ma znajomości!!!

A Ci zdolni albo zagranicą albo w PL pracują cięzka na tych głupich nad nimi lub wlasnie na emigracji są dostrzegani i spelniaja swoje marzenia.

Wystarczy włączyć tv Minister MON wozi się i rozbija auta ucieka z miejsca wypadku a jego zastępca po dyskotekach pije za nasze i panienki podrywa na krzeselko w resorcie

Juz nie wspomne o reszcie bo co jeden to gorszy kłamca tak jak Pan szybkie pióro z. Obiecał ze nie bedzie notariuszem parti a jest gorszy nie Bronek. Paranoja goni paranoje. 

JA chce z tad SPIER...Ć

TAKA SYTUACJA a mozna by wymieniać i wymieniac...Polska to kraj 

Włącz sobie CNN lub FOX News - tam jest jeszcze lepiej  - i nie spodziewaj się, że w USA będzie lżej niż tutaj - wręcz przeciwnie, przez pierwszy rok będziesz musiał zapier*alać jeszcze więcej niż w tej polskiej h*jni... pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska mam pytanko do bardziej zaznajomionych w temacie wypełniania wniosku DS260. Przeglądając inne fora i tematy, wnioskuję, że po wygranej w maju:

1. Nie muszę już nic drukować (DS260) i wysyłać tradycyjną pocztą do Kentucky?

2. Teraz wszystko wypełnia się i wysyła online (DS260)?

3. Jeżeli mam rację, to od której loterii DV są te zmiany?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojego powrotu do Polski jest już coraz bliżej... czas leci bardzo szybko i zaraz pół roku w USA minie... ;) przesyłam krótki filmik z wyjazdu do Nowego Jorku! ;) powodzenia w loterii!!! ciekawe czy jeszcze tu przyjdzie mi żyć :D Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 23.02.2017 o 15:25, prem napisał:

#illinois przeglądałem fotki na instagramie świetne:)

kolego SZAMAN jak to mowia w wojsku ile nam zostało?...do maja?XD

Dziękuję :)

11 godzin temu, Dublin napisał:

iIlinois fajny filmik jak masz wiecej pochwal sie... ;) 

Mam przygotowany materiał, ale niestety nagrywałem w 4K... mój komputer zawiesza się przy sklejaniu filmików :) może coś wymyślę i jutro zrobię. Filmik z NY okres świąteczny, choinka pod rockefeller itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...