Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Łukasz90 napisał:

 

Labs92 ciekaw jestem jak będzie z ilością wolnych GC w maju bo z tego co czytam to może być krucho.

Czytasz...co? Hahaha. Jak czytasz informacje typu brakujących wiz na numerze 22XXX dla europy już w Maju to lepiej zmień źródło i nie wprowadzaj przez przypadek kogoś nowego w błąd. Problemów do numeru CN 30XXX na pewno nie będzie czyli gdzieś sierpień/wrzesień tak jak planowane bo dużo osób też przekłada wizyty.

A tutaj przewidywane numery dla loterii DV-2017 możesz się zapoznać, żebyś głupot po internetach nie czytał:

http://britsimonsays.com/using-ceac-find-dv2017-max-case-numbers/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Cześć,

mam pytanie odnośnie CN. Kiedy właściwie się go otrzymuje? Czytając forum można mieć mieszane uczucia, gdyż część ludzi pisze tak, jakby czas wysłania DS'a decydował o CN.

Z tego co rozumiem, CN dostajemy od razu przy wylosowaniu, jakie w takim razie znaczenie ma jak najszybsze wysłanie DS'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, SuperTraveller napisał:

Pozyjemy zobaczymy. O takich zmianach slysze juz od okolo 5 lat. Juz dawno powinny byc wprowadzone, ale ze byly powiazane z amnestia, to padly wczesniej ofiara. Jestem jak najbardziej za merit-based immigration. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...