Skocz do zawartości

Ewaluacja Polskiego Dyplomu


Nigella

Rekomendowane odpowiedzi

Az z ciekawosci sobie sprawdzilem WES i zauwazylem, ze dodali "Free Degree Equivalency Tool". Wrzucilem tam moje studia piecioletnie i taki mi oto wynik wyskoczyl:

Credential 1

Country of Education: Poland

Name of Degree: Tytul magistra inzyniera

Name of Institution: Politechnika Warszawska

Equivalency in U.S.: Bachelor's and master's degree

Wiec chyba nie ma rozniczy czy to system bolonski czy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Az z ciekawosci sobie sprawdzilem WES i zauwazylem, ze dodali "Free Degree Equivalency Tool". Wrzucilem tam moje studia piecioletnie i taki mi oto wynik wyskoczyl:

Wiec chyba nie ma rozniczy czy to system bolonski czy nie...

Co znaczy ostatnia linia? To licencjat czy magister?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jkb - mi wyszlo to samo, aczkolwiek nie ma opcji 3-letni licencjat, jest tylko 4-letni, wiec wybralam piecioletnie studia magisterskie. Przy okazji - czy ktos wie czy w transkrypt wpisuja oblane egzaminy czy tylko ocene poprawkowa? ;) Mialam ze dwie paly poprawione na troje, ale czy pracodawca musi o tym wiedziec... hmm... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam czegos takiego jak suplement, o ile dobrze zrozumialam to za moich czasow suplementow nie bylo, ewentualnie to bylo to cos, o co nalezalo wniesc w ciagu 30 dni po obronie pracy. Wnioskowalam teraz o wydanie karty przebiegu studiow wiec ciezko powiedziec, paly w indeksie sa - w tym jedna u slynnego profesora Miodka ;) - ale mam nadzieje, ze na karcie sie nie znajda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...