Skocz do zawartości

Ewaluacja Polskiego Dyplomu


Nigella

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ponownie, maly update w mojej sprawie: otoz wydanie dokumentu przez uczelnie plus tlumaczenie przysiegle zajelo dwa tygodnie z malym hakiem, tak wiec mimo mojego pesymizmu sprawy ida szybciej niz oczekiwalam. W tej chwili tlumaczenie jest z powrotem na uczelni i czekam na znak, ze przesylka jest w drodze do USA. Konto w WES zalozone, oplata zrobiona, i teraz dodatkowe informacje o kosztach: 100 zl zaplacilam uczelni za wydanie karty, tlumaczenie przysiegle kosztowalo 270 zl (45 zl za strone), WES = 160 dolarow za usluge plus 7 dolarow za przesylke. WES chce dodatkowo kopii obu dyplomow z tlumaczeniem przysieglym, na szczescie to juz mam, bo robilam cztery lata temu na zyczenie pracodawcy. Myslalam co prawda, ze kopie mozna im przeslac elektronicznie, ale chca poczta albo kurierem, takze jeszcze oplata za przesylke stad, ale to juz beda grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Uczelnia nie mogla wydac papierow w jezyku angielskim?

Myslisz, ze zaplacilam 270 zl tlumaczowi przysieglemu z czystej fantazji? ;)

Ilon, uczelnia wysyla oryginaly do WES, a ja musze wyslac:

Clear, legible photocopies of all degree certificates

e.g. tytuł inżyniera,

tytuł licencjata,

tytuł magistra,

tytuł lekarza,

tytuł doktor nauk

Precise, word-for-word English translations from your institution or any certified translation service.

The applicant must send legible photocopies of word-for-word English translations for all foreign language documents noted above.

Do not send original translation documents as they cannot be returned.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie nie czailam tego, ze na dole pisza zeby nie wysylac oryginalow. I tez w instrukcji pisali, zeby nie wysylac oryginalow, chyba ze jestes poproszony o to zeby je wyslac... Napisalam im o to maila, ale dostalam jakas chyba komputerowa odpowiedz bo to w ogole nie byla odpowiedz na moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
On 10/30/2016 at 7:41 PM, Nigella said:

Myslisz, ze zaplacilam 270 zl tlumaczowi przysieglemu z czystej fantazji? ;)

Ilon, uczelnia wysyla oryginaly do WES, a ja musze wyslac:

Clear, legible photocopies of all degree certificates

e.g. tytuł inżyniera,

tytuł licencjata,

tytuł magistra,

tytuł lekarza,

tytuł doktor nauk

Precise, word-for-word English translations from your institution or any certified translation service.

The applicant must send legible photocopies of word-for-word English translations for all foreign language documents noted above.

 

Do not send original translation documents as they cannot be returned.

Jeśli mogę wiedzieć oryginały z uczelni były wysłane w języku polskim czy angielskim ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...