Skocz do zawartości

Telefon kupiony w USA, czy będzie działał w Polsce?


Adii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 godziny temu, kzielu napisał:

No jasne, trzeba uwazac zanim sie zacznie polemike z mistrzem swiata uzywajacym okreslen "typu smartphone"....

Bo 4G LTE devices o ktorych pisze Verizon to na pewno takie starocie z klapka sa, AKA fliphone....

Dzieki za dostarczanie rozrywki na tym forum !

Rozrywkę to takie "spece"'jak ty mi zapewniają kłócąc sie do upadłego nawet nie mając racji. By nie być gołosłownym: mam w tej chwili nowy Apple iPhone SE z którego chciałem zdjąć SIMlocka. Złożyłem oficjalny wniosek do mojego operatora-AT&T, ale niestety dostałem odmowę gdyż tel jest w dalszym ciągu objęty 2 letnim kontraktem. 

Wprowadzacie (Kzielu, Andyopole) autora tego wątku w błąd. Ale bynajmniej nie bedzie mu do śmiechu gdy okaże sie ze tel który on kupił w USA bazując na tych waszych "mądrościach" nie bedzie działał w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, RobertNYc napisał:

Rozrywkę to takie "spece"'jak ty mi zapewniają kłócąc sie do upadłego nawet nie mając racji. By nie być gołosłownym: mam w tej chwili nowy Apple iPhone SE z którego chciałem zdjąć SIMlocka. Złożyłem oficjalny wniosek do mojego operatora-AT&T, ale niestety dostałem odmowę gdyż tel jest w dalszym ciągu objęty 2 letnim kontraktem. 

Wprowadzacie (Kzielu, Andyopole) autora tego wątku w błąd. Ale bynajmniej nie bedzie mu do śmiechu gdy okaże sie ze tel który on kupił w USA bazując na tych waszych "mądrościach" nie bedzie działał w PL.

Ty chyba masz problem ze zrozumieniem czytanego tekstu. Jeśli w ogole czytasz cokolwiek oprócz tego co sam napiszesz. Przeciez napisałem wyraźnie ze mój S3 nie chce dzialac w Polsce pomimo tego ze nie miał SIMlocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
1 godzinę temu, Michał Sawicki napisał:

Witam chciałbym zapytać czy wasze smartphone odbierały Polskie LTE ? ponieważ rozważam zakup telefonu z AT&T 

Moj firmowy iphone (6s chyba czy cos podobnego - generalnie syf straszny) jak jestem w PL w roamingu generalnie nie odbiera, czesto nawet nie potrafi 4G zlapac - tylko 3G. Prywatny Samsung Galaxy - nie mam pojecia bo mam z oczywistych powodow roaming danych wylaczony. Obydwa w AT&T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 5 letniego smartphona (LG) to podczas wizyt w Polsce to działa jak chce. Łapie mi rożnych operatorów, jedni działają jedni nie, nawet z smsami jest czasem problem (At&t) . Właściwie to używam głównie jako cegły do zdjeć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...