Jump to content

Odmowa wizy


Recommended Posts

Witam dostalem wize w ambasadzie Na 5 miesiecy bylem w stanach 5 miesiecy Nie przekroczylem wizy wrocilem przed czasem uplyniecia wizy po roku czasu postanowilem znow sie starac dostalem odmowe odczekalem 11 miesiecy znow pojechalem kolejny raz dostalem odmowe konsul zapytal tylko Czy pracuje odpowiedzialem Ze tak tak Jak wczesniej napisalem we wniosku pozniej powiedzial oo byl pan w stanach odpowiedzialem Ze tak ile pan byl odpowiedzialem 5 miesiecy konsul odpowiedzial oo dlugo I przykro Nie moge dac dla Pana wizy Nic Nie zapytal do kogo lece Na ile poco. Co Mam zrobic Czy jest sens starania sie jeszcze o wize co Mam zrobic ? Chce odwiedzic kuzynow oni byli Na wakacjach u mnie w polsce Teraz Ja Chce poleciec 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 31
  • Created
  • Last Reply

5 miesiecy  bylem poniewaz zaliczylem Wszystkie egzaminy I moglem zostac Dluzej pierwszy raz bylem w stanach 5 miesiecy to I tak Za malo Za Pierwszym razem Jak wypelnilem wniosek I dostalem wize to sie uczylem I Mowilem Ze lece Na swieta boze narodzenie ale Nie moglem Leciec Na swieta I polecialem w Lutym I zostalem do sierpnia Teraz pracuje  Rok czasu 

Link to comment
Share on other sites

Wczesniej deklarowałeś, ze chcesz leciec na kilka tygodni, a poleciałeś i zostałeś 5 miesięcy. Stwierdzili, ze nie wierzą juz w Twoje intencje, wiec dostałeś odmowę. Moim skromnym zdaniem nie ma sensu sie starać po raz kolejny, chyba ze opłaty za wizę to dla Ciebie grosze. 

Link to comment
Share on other sites

Nie chce być grammar nazi ale kurczę, kropki w zdaniach by się przydały bo ciężko się czyta. 

Moim zdaniem to musisz się najpierw zastanowić dlaczego już na początku konsul miał podejrzenia i dał ci wizę tylko na 5 miesięcy. Ludzie zazwyczaj dostają wizy ważne kilka lat. 

Link to comment
Share on other sites

od kiedy to forum jest to częste sa odmowy za to ze jedno mówisz a co innego robisz i masz odmowę.. Widać ostatnio na forum ze takie sa tez odmowy. Napiszę to jeszcze ze powinno dać Ci do myślenia ta wiza na 5 miesięcy . Konsul wie ile dają na granicy ,Konsul patrzy co wpisałeś i co mówiłeś.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie o to chodzi.

Konsul miał co do Ciebie wątpliwości, bo dał Ci wizę tylko na 5 miesięcy. Według mnie chciał Cię sprawdzić. Deklarowałeś krótki wyjazd. A wyjechałeś na kilka miesięcy. Dla ambasady jesteś teraz po prostu niewiarygodny dlatego dostałeś odmowę.

Powinieneś sobie w Polsce zbudować historię, popracuj, odczekaj kilka lat i może to poprawi Twoją wiarygodność.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.
×
×
  • Create New...