Skocz do zawartości

Odmowa wizy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Napisałeś, że pojechałeś w celu turystycznym i byłeś 5 miesięcy. Jednocześnie piszesz, że nic prawie nie zwiedziłeś. Cos się tu mało klei... (ja zazwyczaj jadę na 2-3 tygodnie i zdążam zobaczyć całkiem sporo - a nie jeżdżę czysto turystycznie, tylko odwiedzić bliską mi osobę).

Wejdź w sytuacje drugiej strony. Czy na ich miejscu nie myślałbyś, że taka osoba pracowała a nie miała wakacje...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pan Mareczek napisał:

Z ciebie dobra budowa Manekinie nie każdy lata do roboty do USA nie te czasy 

Panie Mareczku, 100% racji, to juz nie te czasy. Teraz większość jeździ turystycznie a mniejszość do roboty. I to właśnie ta mniejszość dostaje odmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pan Mareczek napisał:

wracajac do zwiedzania to duzo zwiedzialem 

To może się zdecyduj, czy dużo zwiedzałeś, czy nic prawie nie zwiedzałeś ;)

Zresztą nam nie musisz niczego wyjaśniać, czy się tłumaczyć. To nie my przyznajemy wizy.

A o wizę możesz się starać zawsze, bo nikt Ci tego nie zabroni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ojca z amerykanskim obywatelstwem. O wize staralam sie dwa razy. Za kazdym razem dostalam bez najmniejszego problemu na 10 lat. Moj syn, ktory jechal do dziadka tez dostal bez zadnych problemow na 10 lat (mial wtedy lat 16). Takze cos nie najmocniejsza ta Twoja teoria...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zuza007 napisał:

Ja mam ojca z amerykanskim obywatelstwem. O wize staralam sie dwa razy. Za kazdym razem dostalam bez najmniejszego problemu na 10 lat. Moj syn, ktory jechal do dziadka tez dostal bez zadnych problemow na 10 lat (mial wtedy lat 16). Takze cos nie najmocniejsza ta Twoja teoria...

Ile bylas najwiecej w USA ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...