Skocz do zawartości

Jak długo idzie list priorytetowy z Polski do Usa


Irekr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Chcę się dowiedzieć jak długo może iść list priorytetowy wysłany 9 lutego . W środku jest drobna suma pieniędzy , wysłałem je w kopercie bąbelkowej . Jak długo może iść taki list ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6-9 dni roboczych. Masz numer nadania więc możesz sobie sprawdzić co się z nim działo, aczkolwiek często usps nie aktualizuje statusu jeśli chodzi o listy. Niemniej jednak wysłałem takich listów blisko setkę i w 99% w ciągu dwóch tyg były u odbiorcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Joanna30 napisał:

Ja wysyłałam kartki bożonarodzeniowe priorytetem. Wysłałam 1. grudnia. Doszły w okolicach 4. stycznia, także tego... :P

Do mnie, z Polski przychodzą czasem w tydzień, czasem po miesiącu. Państwowe poczty to jedno dziadostwo niemal na całym świecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wysłałem kopertę Express z USA do Argentyny za $67 i buja się już drugi tydzień. Dopiero dziś dotarła do Buenos Aires.

 

Raz wysłałem paczuszke do Puerto Rico. Przez New York, Wieden, Chorwacje, Węgry wróciła nazad i nigdzie Puerto Rico nie znalazła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...