Skocz do zawartości

19-letni emigrant


APALAPUCZIJA

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie nie wiem skad sie biora te wszystkie opinie ze np jak do krajow np Kanada nie trzeba miec wizy,  to ludzie od razu mysla ze mozna sobie tam jechac i legalnie pracowac, to samo w USA. Autor tematu nie podal za duzo informacji wiec nie mowie akurat o nim ale o ogole, mialem kilka rozmow ostatnio i ludzie robili miny takie jak to PIORI ladne napisal dostali Kubel zimnej wodu na twarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, APALAPUCZIJA napisał:

Powoli mam zamiar to realizowac. Wize, formalnosci itp

A jaka wize konkretnie ? Zeby bylo jasne - nie masz zadnych szans na otrzymanie wizy umozliwiajacej staly pobyt i prace w US. Chyba ze masz rodzine ktora moze Cie zasponsorowac lub wygrasz w loterii. Na pracownicza sie nie kwalifikujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, kzielu napisał:

A jaka wize konkretnie ? Zeby bylo jasne - nie masz zadnych szans na otrzymanie wizy umozliwiajacej staly pobyt i prace w US. Chyba ze masz rodzine ktora moze Cie zasponsorowac lub wygrasz w loterii. Na pracownicza sie nie kwalifikujesz.

Albo znajdziesz sobie dziewczynę z obywatelstwem, która zgodzi się za Ciebie wyjść za mąż :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 lat, bez specjalistycznego wykształcenia, skoro nie ma tam miejsca zaczepienia to rodziny tez nie ma.

Nie kwalifikujesz sie obecnie do zadnej wizy dajacej ci legalny pobyt w Stanach. :) Spróbuj loterie wizowa. Jedyna opcja.

Jesli pojdziesz sobie na lotnisko od tak chcac wejsc na samolot do USA, bez odpowiedniej wizy, to cie po prostu nie wpuszcza.

Takze, loteria wizowa to twoja jedyna opcja. Chyba, ze Trump ja zlikwiduje (co jest prawdopodobne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ja dodam:

Sposoby na legalny wyjazd do USA z mozliwoscia tam pracowania i pobytu dluzej niz 6 miesiecy:

* malzenstwo z amerykanka/amerykaninem

* wygranie zielonej karty

* wiza sponsorowana przez pracodawce (sa limity, wymogi i tez loteria)
 

Kazdy inny przyjazd wymaga odpowiedniej wizy -- turystycznej, inwestycznej, studenckiej -- ktora jest tymczasowa, i ogranicza gdzie i ile mozna pracowac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...