Skocz do zawartości
APALAPUCZIJA

19-letni emigrant

Recommended Posts

Witajcie, nie wiem czy to odpowiednie miejsce ale mam nadzieje że znajde to czego szukam. Więc tak jestem Damian i mam 19 lat, za 4 miesiące kończę technikum. Mam zamiar wyjechać do USA, myslałem o florydzie aczkolwiek jestem zielony w tym. Szukam pomocy w sensie wskazówek/rad a może w późniejszym czasie stałego kontaktu lub pomocy w poszukaniu pracy czy lokum. Mam świadomość tego, że można samemu to zrobić i nie chce się wysługiwać. Ale jednak jest to rzut na głęboką wodę i z pomocą bedzie mi raźniej. Jesli nie jest to odpowiedni dział to przepraszam. Dziekuje za wszelkie odpowiedzi i komentarze.

Pozdrawiam, Damian !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co myslicie, forumowicze: czy on zdaje sobie sprawe ze nie mozna sobie, ot, tak emigrowac do USA? Ja zakladam ze niestety nie. :(

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2 godziny temu, APALAPUCZIJA napisał:

Myślałem o miejscu gdzie jest naokrągło ciepło stąd mój wybór we floryde. Chyba ze są jeszcze inne/lepsze miejsca. :)

Floryda jest dobra w zimie (BTW-w następny wtorek jadę do Miami Beach na 2 tyg urlopu). Latem to ci tamtejszy klimat bokiem wyjdzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pojedz np do Anglii i powiedz ze chcesz pracować nielegalnie i zobaczysz jak będzie z pracą,wyplatami. Nawet gdy ktoś Ci powie ze Ci pomoże.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz