Skocz do zawartości

Kolejna odmowa wizy turystycznej


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, sly6 napisał:

zobacz teraz tak,pracuje zagranica,robi sobie wolne i znowu jedzie.. Jeden powie ok a innym zapali sie lampka.

Po prostu trafilem na tego samego dupka co 8lat temu.. jakis pech. A byly dwie babki i jakos nigdy nie moge na niego trafić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, cee napisał:

Ale nie ty decydujesz o wizie. Dla jednego to priorytet, dla innego nie. 

No własnie czyli morał z tego taki że jak sie nie spodobasz konsulowi to do odstrzału.. Muszą jakiś procent odmów zachować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eriq napisał:

Szczerze to jakoś mało mnie obchodzi te 6krajów i na co stać USA.

 

Widzisz, USA malo obchodzi ponizsze:

Cytuj

W tej kwestii akurat jestem za. Dużo podróżuje i nie spotkałem sie jeszcze z takim traktowaniem.. bo nie mam związków z Polską.. Żałosne.. Od kiedy to do zwiedzania sa potrzebne związki z Polska? Jak zechce emigrować to na pewno nie będą to Stany  bo prócz walorów turystycznych nie mają nic do zaoferowania..  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sly6 napisał:

8 lat piszesz lecz nie piszesz co wtedy miałeś,wpisałeś.. I czy to jest spójne bo dla Ciebie będzie a dla innych nie.

To samo wpisalem co teraz ,do tych samych znajomych chciałem poleciec z tym ze 8lat temu mialem prace z umowa na czas nieokreślony więc jeszcze większe związki z Polską..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, KaeR napisał:

Widzisz, USA malo obchodzi ponizsze:

 

 skoro ich to nie obchodzi to po co te durne pytania i sciema jak to panu konsulowi przykro ze mi wizy nie moze dać niech dopisza 7kraj czyli Polske z zakazem wjazdu skoro traktuja Polakow jak terrorystow. Ja bynajmniej tak sie poczułem.. juz tam lece do roboty w mcdonaldzie za 7usd za godz.. na waciki by nie stykło.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eriq napisał:

 skoro ich to nie obchodzi to po co te durne pytania i sciema jak to panu konsulowi przykro ze mi wizy nie moze dać niech dopisza 7kraj czyli Polske z zakazem wjazdu skoro traktuja Polakow jak terrorystow. Ja bynajmniej tak sie poczułem.. juz tam lece do roboty w mcdonaldzie za 7usd za godz.. na waciki by nie stykło.. 

 

A czy Ty myslisz jak zadaja mi pytanie przed lotem do USA czy mam bombe w torbie, to chodzi o pytanie czy reakcje? Temat byl juz tu walkowany za kazdym razem jak ktos dostal odmowe i przyszedl sie wyzalic. Nie twierdze, ze jechales do pracy, ale konsula nie przekonales. Kazdy kto sklada wniosek wg prawa jest potencjalnym imigrantem. Do ciebie nalezy udowodnienie, ze jest inaczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...