Skocz do zawartości

Kolejna odmowa wizy turystycznej


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Eriq napisał:

Zgadzam sie w 100% gdybym chcial naściemniać to mialbym prace za 20tys miesiecznie i mialbym firmy ,auta itd. I mialbym na to dowody ,wszystko mozna w dzisiejszych czasach.. ale czlowiek durny wiec prawdomówny..  czytalem tu na forum ze byly osoby ktore nic nie mialy i dostawaly. Wiec jaki zwiazek z Polska? Kurnik z kurami i kaczkami na wsi? Musza jakiś procent odrzucić i tyle.. bo jeszcze nie daj boze weszli bysmy do programu bezwizowego i co wtedy? Ja juz na pewno nie bede probowal bo szkoda kasy,czasu i nerwow.. dziwi mnie że na tym forum wiekszosc osob tak broni konsula i tych chorych zasad

a kto broni? A Ty swoje zasady masz tak samo.

trochę znam historii i jak mówisz duza kasa,samochody i bylo bez wizy a dlaczego bo zbyt ściemnione a po osobach tez bylo widać ze coś nie gra. Taka tez jest realność.. A jak chcesz pokazać papiery bez pytania? Pokażesz na silę? Dawniej tak bylo a teraz jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nikt konsula nie broni. Większość forumowiczów od razu widzi dlaczego nie dostałeś wizy - brak pracy. Epizod na emigracji. Oszczędności które łatwo uplynnic w USA. Dlaczego konsul miałby nie pomyśleć ze chcesz lecieć do pracy skoro już raz pracowałeś za granica? Znajdz prace. Poczekaj kilka miesięcy i próbuj ponownie. Kłamać sobie możesz we wniosku ale jak wyjdzie na jaw to dostajesz bana na jakiekolwiek wyjazdy do USA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eriq napisał:

Bedac konsulem dawalbym ladnym paniom wizy..ot taka loteria, a serio moglbym dawac wszystkim to tylko promesa.. zaden system nie jest szczelny..wiec nalezaloby go zlikwidowac skoro jest zawodny

pewnie to i granicę tez zlikwidujmy bo mogą Cię nie wpuścić a przecież lecisz w dobrych zamiarach.. Jak widzisz doszliśmy do muru .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Roelka napisał:

Nikt konsula nie broni. Większość forumowiczów od razu widzi dlaczego nie dostałeś wizy - brak pracy. Epizod na emigracji. Oszczędności które łatwo uplynnic w USA. Dlaczego konsul miałby nie pomyśleć ze chcesz lecieć do pracy skoro już raz pracowałeś za granica? Znajdz prace. Poczekaj kilka miesięcy i próbuj ponownie. Kłamać sobie możesz we wniosku ale jak wyjdzie na jaw to dostajesz bana na jakiekolwiek wyjazdy do USA. 

Roelka takie odnosze wrażenie że konsul to anioł za aureolą i jaki to on jest sprawiedliwy. 8lat temu pracowalem na umowe o prace na czas nieokreślony i też nie dostałem. W sumie to nie miał się czego przyczepić. Na jaw by nie wyszło miałbym umowe i potwierdzenie o zarobkach wiec  nie bylo by problemu.. wiem ze nie warto juz wiecej sie starac bo to nie ma jakiegokolwiek sensu...  może jak bede już dziadziem 70letnim to wtedy uwieżą ale w takim wieku to już nie bedzie sensu zwiedzać z balkonikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sly6 napisał:

a kto broni? A Ty swoje zasady masz tak samo.

trochę znam historii i jak mówisz duza kasa,samochody i bylo bez wizy a dlaczego bo zbyt ściemnione a po osobach tez bylo widać ze coś nie gra. Taka tez jest realność.. A jak chcesz pokazać papiery bez pytania? Pokażesz na silę? Dawniej tak bylo a teraz jest inaczej.

No wiec jak widac takie wiezi jak majatek tez nie decyduja o dostaniu wizy. Wiec sam juz nie wiem co decyduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę ze malo znasz ludzi starszych. Sa tacy ze maja powyżej 80 lat i chodzą zwiedzają bez balkonika.

co do majątku to jak napisałem ze sciemnisz za dużo to wizy nie otrzymasz. Bo jak za majątek będzie wizą to każdy by wizę dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Eriq napisał:

No wiec jak widac takie wiezi jak majatek tez nie decyduja o dostaniu wizy. Wiec sam juz nie wiem co decyduje?

 

Kilka osób już udzieliło ci odpowiedzi: wg. konsula wyglądałeś na potencjalnego imigranta. Dalsze roztrząsanie tematu nie ma sensu. Możesz ew. zapytać konsula co mu w głowie siedziało ;)

Zamykam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...