Skocz do zawartości

Kolejna odmowa wizy turystycznej


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

I właśnie te więzi z polską zawazyly. Wróciłeś z "emigracji", masz hajs na start jakiś, słabe więzi z polską (nie wiem jaki stan cywilny i czy masz dzieci ale na podstawie podanych informacji w tym wątku tak wnioskuje) więc czego się spodziewales? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Eriq napisał:

Stary ja mialem wszystko przygotowane co chce zwiedzic,caly plan,nawet o to nie zapytal.

myślę, że gdyby zapytał, to by nie zmieniło wiele. Każdy może sobie ułożyć plan co chce zwiedzić. Bardziej chodzi o wyłapanie punktów, na podstawie których można stwierdzić "potencjalny nielegalny imigrant". Ja to pytanie dostałem i odpowiedziałem "Cross all country", czyli w zasadzie nic nie odpowiedziałem, nie wymieniłem żadnego konkretnego miejsca, nawet stanu, albo sposobu przemieszczania się...

Czytając to co piszesz mam wrażenie, że problem u Ciebie po części leżał też w tym, że zbyt się do tego wszystkiego przygotowałeś. Zbyt bardzo Ci zależało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, cee napisał:

I właśnie te więzi z polską zawazyly. Wróciłeś z "emigracji", masz hajs na start jakiś, słabe więzi z polską (nie wiem jaki stan cywilny i czy masz dzieci ale na podstawie podanych informacji w tym wątku tak wnioskuje) więc czego się spodziewales? 

To. 100 procent. Sam o tym pomyslalem jak zaczalem czytac posta.

Ogarniety, z doswiadczeniem zawodowym na Zachodzie, bez zobowiazan i z kasa na start. Idealny imigrant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rzecze1 napisał:

To. 100 procent. Sam o tym pomyslalem jak zaczalem czytac posta.

Ogarniety, z doswiadczeniem zawodowym na Zachodzie, bez zobowiazan i z kasa na start. Idealny imigrant.

No tak ideał.. to może lepiej kury na wsi chodować.. jak ktos zechce tam uciec to i tak zostanie nielegalnie , może miec i 10żon i 10dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kuba94 napisał:

myślę, że gdyby zapytał, to by nie zmieniło wiele. Każdy może sobie ułożyć plan co chce zwiedzić. Bardziej chodzi o wyłapanie punktów, na podstawie których można stwierdzić "potencjalny nielegalny imigrant". Ja to pytanie dostałem i odpowiedziałem "Cross all country", czyli w zasadzie nic nie odpowiedziałem, nie wymieniłem żadnego konkretnego miejsca, nawet stanu, albo sposobu przemieszczania się...

Czytając to co piszesz mam wrażenie, że problem u Ciebie po części leżał też w tym, że zbyt się do tego wszystkiego przygotowałeś. Zbyt bardzo Ci zależało...

 Chyba kazdemu zalezy na dostaniu wizy zwlaszcza ze 8lat temu tez nie dostalem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cee napisał:

I właśnie te więzi z polską zawazyly. Wróciłeś z "emigracji", masz hajs na start jakiś, słabe więzi z polską (nie wiem jaki stan cywilny i czy masz dzieci ale na podstawie podanych informacji w tym wątku tak wnioskuje) więc czego się spodziewales? 

Dzieci to nie wiezi ani zona,tak mi sie wydaje.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eriq napisał:

No tak ideał.. to może lepiej kury na wsi chodować.. jak ktos zechce tam uciec to i tak zostanie nielegalnie , może miec i 10żon i 10dzieci

Nie chodzi o to czy jesteś imigrantów i chcesz emigracji, ale do idealnego modelu pasuje twoja sytuacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem może tak mieć. Czy kiedys ktoś Cię podobnie potraktował bo jesli nie to masz duże szczęście. Nie ma łatwego systemu by komuś dać wizę a komuś nie bo będzie wiadome co zrobi. Jak Ty masz swoje ale to ktoś podobnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...