Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, ndmker napisał:

To co otrzymasz od kuriera TNT (jeśli wybrałaś opcję wysyłki) to właśnie pakiet imigracyjny, czyli oprócz paszportu z naklejką, będzie koperta dla urzędnika imigracyjnego i jakieś inne papiery. Pamiętaj, że to masz mieć w bagażu podręcznym a nie rejestrowsanym !!!

 

Będę odbierala w punkcie odbioru :) dzięki za odpowiedź :) czekam właśnie na pociąg i z nadmiaru czasu zaczynam świrować czy wszystko dobrze załatwiłam :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Cześć,

Prosze o poradę. Wczoraj przyszła moja przesyłka od kuriera TND. Zostawiłam moją zołta teczke na biurku i moja mama z ciekawości ja otworzyła. Teczka nie powinna zostac otwierana, co mam teraz zrobic jesli widac slady otwarcia zółtej teczki. Czy moge miec potem problemy na lotnisku w Stanach? Czy zgłosić to do ambasady; odesłać pakiet i poprosić o ponowne przesłanie dokumentów w dobrze zapieczetowanej kopercie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, nikifox napisał:

Cześć,

Prosze o poradę. Wczoraj przyszła moja przesyłka od kuriera TND. Zostawiłam moją zołta teczke na biurku i moja mama z ciekawości ja otworzyła. Teczka nie powinna zostac otwierana, co mam teraz zrobic jesli widac slady otwarcia zółtej teczki. Czy moge miec potem problemy na lotnisku w Stanach? Czy zgłosić to do ambasady; odesłać pakiet i poprosić o ponowne przesłanie dokumentów w dobrze zapieczetowanej kopercie.

 

 

Zadzwoń do ambasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, nikifox napisał:

Cześć,

Prosze o poradę. Wczoraj przyszła moja przesyłka od kuriera TND. Zostawiłam moją zołta teczke na biurku i moja mama z ciekawości ja otworzyła. Teczka nie powinna zostac otwierana, co mam teraz zrobic jesli widac slady otwarcia zółtej teczki. Czy moge miec potem problemy na lotnisku w Stanach? Czy zgłosić to do ambasady; odesłać pakiet i poprosić o ponowne przesłanie dokumentów w dobrze zapieczetowanej kopercie.

 

 

Odesłać do Ambasady i Ci to przykleja 

Był już taki przypadek że osoba dostała źle przyklejona kopertę i musiała odesłać do Ambasady. 

Dobrze ze się pytasz o tą sprawę i jest czas by odesłać kopertę do Ambasady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jesteśmy przed rozmową, mam w związku z tym kilka pytań - z góry przepraszam jeśli wcześniej już padła odpowiedź:

1. Czy godzina wizyty wpływa na to jak szybko będziemy "obsłużeni", czy lepiej przyjść wcześniej i zająć miejsce w kolejce - wizytę mamy na godzinę 8:00 i będziemy z niespełna rocznym dzieckiem, którego nie mamy z kim zostawić i chcielibyśmy się w miarę przygotować też pod tym kątem.

2. Jeśli "znikniemy" przebrać albo nakarmić dziecko, to czy nasz numerek może zostać pominięty, jeśli akurat się wyświetli? 

3. Jak wygląda samo oczekiwanie? Czy można spacerować po sali (ze względu na dziecko, które może nie usiedzieć w miejscu :))? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, marcin_k napisał:

Cześć, jesteśmy przed rozmową, mam w związku z tym kilka pytań - z góry przepraszam jeśli wcześniej już padła odpowiedź:

1. Czy godzina wizyty wpływa na to jak szybko będziemy "obsłużeni", czy lepiej przyjść wcześniej i zająć miejsce w kolejce - wizytę mamy na godzinę 8:00 i będziemy z niespełna rocznym dzieckiem, którego nie mamy z kim zostawić i chcielibyśmy się w miarę przygotować też pod tym kątem.

2. Jeśli "znikniemy" przebrać albo nakarmić dziecko, to czy nasz numerek może zostać pominięty, jeśli akurat się wyświetli? 

3. Jak wygląda samo oczekiwanie? Czy można spacerować po sali (ze względu na dziecko, które może nie usiedzieć w miejscu :))? 

1. Ludzie są podzieleni na grupy co 15 minut, bo stoimy w tej samej kolejce co ludzie ubiegający się o wizy turystyczne. Czyli wchodzi grupka na 7:30, potem 7:45, potem 8:00. Przyjście wcześniej nic nie da bo po wejściu do ambasady i tak idzie się do osobnego okienka i jest się jedną z niewielu osób. Przerób masowy jest przy okienkach turystycznych, a dział DV idzie spokojnie.
2. W tej samej sali gdzie jest okienko jest też mały kącik dla dzieci (ale wiadomo, że niemowlak nie poszaleje) i tam też jet wejście do WC. Wystarczy że jedna osoba zostanie (main applicant) i w razie potrzeby przywoła drugą osobę z WC. Nie ma z tym problemu, wszystko idzie wolno i zdążycie.

3. Moje dzieciaki spacerowały po sali, nawalały głośno zabawkami, pukały do okienek i machały ludziom z drugiej strony. My, dorośli siedzieliśmy na krzesełkach bo w sumie nudnawo było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...