Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za pomoc. Na Waryńskiego faktycznie ponoć bez paszportu nic nie załatwię, bo musi być nr paszportu na zdjęciu RTG, więc muszę jeszcze poczekać z badaniami. 

Odnośnie nowego paszportu - po prostu zabieram stary i nowy paszport na rozmowę, i nie muszę w żadnym wniosku nic zmieniać, ani informować o tym ambasady? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
On 4/24/2018 at 8:32 PM, majkelo said:

Dzwoniłem do przychodni Wilanów Family Practice i podobno wystarczy dowód osobisty. 

Rozumiem, że najpierw mam się udać na Waryńskiego po RTG (i ewentualnie krew + mocz), a potem do dr Gajer do Wilanów Family Practice? W jednym miejscu wszystkiego nie załatwię, bo w Wilanów Family Practice nie robią RTG, zgadza się?

Mnie z Warynskiego odesłali bez paszportu, dowód nie wystarczy - musiałam biec do domu i całe szczęście ze mieszkam w Warszawie i to blisko... Może u lekarza na wilanowie dowód starczy ale nie polecam sie pojawiać na badaniach bez waznegoważnego paszportu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokonałem dzisiaj płatności za GC ($220), na samym końcu po dokonaniu platności zamiast confirmation page wyskoczyl blad. Na maila dostalem potwierdzenie z pay.gov z numerami IOEXXXXXXX, czy coś wiecej jest mi potrzebne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dread napisał:

Dokonałem dzisiaj płatności za GC ($220), na samym końcu po dokonaniu platności zamiast confirmation page wyskoczyl blad. Na maila dostalem potwierdzenie z pay.gov z numerami IOEXXXXXXX, czy coś wiecej jest mi potrzebne?

Nvm, przy ponownym podaniu A-Number pisze ze already paid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...