Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

1) Dwa paszporty i jeśli w wyniku śłubu żona zmieniła nazwisko i ma inne nazwisko w nowym paszporcie i inne na wizie to akt małżeństwa z tłumaczeniem (możesz wystąpć do urzędu o wielojęzyczny odpis na przykład - chyba 22 zł to kosztuje)

2) Wg mnie nie będzie to miało wpływu. Raczej Ciebie nikt nie posądzi, że tuż przed przyznaniem wizy imigracyjnej zechcesz złamać prawo imigracyjne na wizie turystycznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Cześć,

chciałbym się upewnić - mój stary paszport wygasł w lutym, dziś otrzymałem nowy. Czytałem, że to nie problem i wystarczy na rozmowę przynieść 2 paszporty (nie muszę nigdzie dzwonić, ani zmieniać nic w żadnym wniosku - jeśli się mylę, poprawcie mnie proszę). 

Rozumiem, że we wniosku TNT mam podać dane nowego, ważnego paszportu? Na stronie cgifederal.secure.force.com jest napisane coś takiego:

"Przed wprowadzeniem numeru opłaty należy upewnić się, że dane osobowe, takie jak: imiona, nazwisko, data urodzenia, numer paszportu oraz daty ważności paszportu, we wniosku wizowym DS160 oraz profilu na stronie ustraveldocs są dokładnie takie same jak w paszporcie dla wszystkich osób ubiegających się o wizę. Rozbieżności pomiędzy danymi na profilu, danymi w paszporcie oraz we wniosku wizowym DS-160 mogą spowodować konieczność założenia nowego profilu oraz uiszczenia nowej opłaty."

Jednocześnie dziękuję wszystkim, którzy już udzielili mi kilku odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRIT wyliczył ze EU będzie potrzebowała dodatkowych wiz :

 

 

Pace was slowed earlier than May. 

2NLs sent for March interviews were 1260.
April – 934
May – 940
June – 863

So – April produced ~2000 issued, and the first two weeks of May has produced 900 issued. So – pace is still fairly high, even though the brakes went on in April (which was 2NLs sent in February). I would expect to see ~1700 to 1800 issued in May, ~1600 to 1700 issued in June, ~1400 to 1600 in July. If the quota is held at 18300 (of which about 400/500 will go to AOS), we will only have 1000 to 1500 left after July.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Janusz666 napisał:

BRIT wyliczył ze EU będzie potrzebowała dodatkowych wiz :

 

 

Pace was slowed earlier than May. 

2NLs sent for March interviews were 1260.
April – 934
May – 940
June – 863

So – April produced ~2000 issued, and the first two weeks of May has produced 900 issued. So – pace is still fairly high, even though the brakes went on in April (which was 2NLs sent in February). I would expect to see ~1700 to 1800 issued in May, ~1600 to 1700 issued in June, ~1400 to 1600 in July. If the quota is held at 18300 (of which about 400/500 will go to AOS), we will only have 1000 to 1500 left after July.

a kto powiedzial, ze dostanie jakies dodatkowe? wyraznie napisali, ze program trwa do 30 wrzesnia lub do wyczerpania wiz. skoncza sie po lipcu i pozamiatane. chyba ze kcc uzna, ze nie wykorzysta wszystkich w azji i afryce i przesunie czesc do nas. mnie by to akurat uratowalo, bo bym sie zalapal na wrzesien, a tak dupa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...