Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , w lutym bieżącego roku dostaliśmy wraz z chłopkiem wizę turystyczna . We wniosku podawaliśmy , ze zatrzymany się w hotelu ( podaliśmy dokładne adres i nazwę ) . Teraz się trochę plany zmieniły i chcemy zatrzymać sie u naszej znajomej . Nie będzie z tym problemów ? Bo podczas kontroli na lotnisku w USA chcemy podać adres naszej znajomej a nie tego wcześniej wskazanego hotelu . Oni maja wgląd do całego naszego formularza wizowego ? Zmieniał ktoś tak dane ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak lecimy do tego samego miasta i w tym samym czasie co podawaliśmy w formularzu wizowym . Tylko chcemy zmienić miejsce  gdzie się zatrzymamy . Czy lepiej powiedzieć , ze do hotelu ? Tylko , ze nie mamy rezerwacji . A lecimy już za 2 tygodnie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2017 o 23:48, oliwia2390 napisał:

Witam , w lutym bieżącego roku dostaliśmy wraz z chłopkiem wizę turystyczna . We wniosku podawaliśmy , ze zatrzymany się w hotelu ( podaliśmy dokładne adres i nazwę ) . Teraz się trochę plany zmieniły i chcemy zatrzymać sie u naszej znajomej . Nie będzie z tym problemów ? Bo podczas kontroli na lotnisku w USA chcemy podać adres naszej znajomej a nie tego wcześniej wskazanego hotelu . Oni maja wgląd do całego naszego formularza wizowego ? Zmieniał ktoś tak dane ? 

Wczoraj czytałam starszy wątek na forum właśnie o odmowie. Dziewczyna też zmieniła miejsce pobytu niestety .... Ale namieszała też mocno z czasem pobytu i pracą. W efekcie ją zawrócili.

Imigracyjna na lotnisku ma bezpośredni podgląd w Wasze DSy - trzymajcie się jak najbardziej DSów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, everden napisał:

Wczoraj czytałam starszy wątek na forum właśnie o odmowie. Dziewczyna też zmieniła miejsce pobytu niestety .... Ale namieszała też mocno z czasem pobytu i pracą. W efekcie ją zawrócili.

Imigracyjna na lotnisku ma bezpośredni podgląd w Wasze DSy - trzymajcie się jak najbardziej DSów.

dobrze ze dopisałaś o tych innych ale co do tamtej sprawy. Bo jak jest ich wiele to różnie się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrabiając wizę podałam jako osobę odwiedzaną ojca z adresem w jednym mieście (no i jakiś tam termin w wakacje). Pojechałam parę miesięcy później, do innego miasta i innej osoby - nikt się tym nie zainteresował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...