Skocz do zawartości

wniosek ds 260, wiza - kilka pytań


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zostałem wylosowany i mam do wypełnienia wniosek ds260. Mam związku z tym kilka pytań:

1. Jaka jest najpóźniejsza data kiedy mogę wypełnić wniosek ds260 ? Muszę zacząć zbierać hajs ostro i planuje to opóźnić ile się da. Wiem, że rozmowy z Panem konsulem są między październik 2017, a wrzesień 2018, ale do kiedy mogę wypełnić wniosek by przydzielili najpóźniejsza datę ?

2. Wyczytałem ze po rozmowie wiza jest przyznawana w ciągu 1-1,5 miesiąca . Prawda to ?


3. 6 miesięcy na przekroczenie granicy jest od przyznania wizy czy od badań ? Miałem tu sprzeczne informacje


4. Jak radzicie wpisać adres we wniosku ds260? Nikogo nie mam w usa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jaki masz numer to wtedy napiszemy jak kto może być. Rozmowy są do skończenia wiz i każde opóźnienie może skutkować ze nie zostaniesz zaproszony weź to pod uwagę.

 

adres wpisz motelu,hotelu. Później go możesz zmienić np pod czas rozmowy w Konsulacie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
7 minutes ago, Kamil1000 said:

Witam,
Jak ja mam numer 00030XXX to lepiej  szybko wypełnić wniosek ds 260 czy mogę poczekać do września/października żeby rozmowę mieć po nowym roku ? (zależy mi aby rozmowa w konsulem była po nowym roku) ?
Pozdrawiam 

Z numerem powyzej 30tys nie masz  sie co martwic, ze rozmowa bedzie przed Nowym Rokiem. Nie musisz sie tez spieszyc z wypelnianiem DS-260. Dla takiego numeru wypelnienie formularza dzis, czy w pazdzierniku nic nie zmienia. Tak dla punktu odniesienia:  najwyzszy cutoff dla grudnia w ciagu ostanich 20 lat to EU15850...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
9 godzin temu, glenn88@tlen.pl napisał:

Witam  mam pytanie czy w  podaniu  o  wizę DS 260 jest do wypełnienia 111 stron czy  mniej bo ściągnąłem w pdf formularz i jest  tyle  stron z  góry dziękuję

Jakby tyle stron trzeba bylo wypelnic to by mi chyba wypelnienie formularza zajelo dluzej niz napisanie licencjata hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...