Skocz do zawartości

Projektant w Los Angeles


domlos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pracuję obecnie jako projektant ubioru w Polsce, co jakiś czas przeglądam nowe oferty pracy w interesujących mnie firmach. Ostatnio trafiłam na ofertę pracy w Los Angeles. Jednym z pierwszych pytań, które pojawiły się w formularzu aplikacyjnym to "do you have legal authorization to work in the United States without the need of company sponsorship, at any time?" Po zaznaczeniu negatywnej odpowiedzi od razu pojawił się komunikat, że nie spełniam podstawowych wymogów by wziąć udział w procesie rekrutacji. Czy myślicie, że w takim wypadku jest jakakolwiek szansa na zatrudnienie w tej firmie? 

Z góry dziękuję za odpowiedź,

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę fakt, że rekrutacja na to stanowisko jest otwarta przez miesiąc to chyba rzeczywiście nie ma szansy, tak szybko obywatelstwa nie zdobędę :D zastanawia mnie tylko jedno. Jeśli firma od początku dyskwalifikuje kandydatów, którzy w momencie aplikacji nie mają pozwolenia na pracę, to pewnie nie można liczyć z ich strony na jakąkolwiek pomoc w zdobyciu takiego pozwolenia? Jak myślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sly6 napisał:

a jak się zaprezentujesz,sprzedaż to kto wie. Musisz się wyróżnić by chcieli zatrudnić prawnika i za to zapłacić.

Na szczęście mają też siedzibę w Europie, ale Kalifornia wydawała się bardziej kusząca:) W każdym razie będę próbować, Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, domlos napisał:

Witam,

Pracuję obecnie jako projektant ubioru w Polsce, co jakiś czas przeglądam nowe oferty pracy w interesujących mnie firmach. Ostatnio trafiłam na ofertę pracy w Los Angeles. Jednym z pierwszych pytań, które pojawiły się w formularzu aplikacyjnym to "do you have legal authorization to work in the United States without the need of company sponsorship, at any time?" Po zaznaczeniu negatywnej odpowiedzi od razu pojawił się komunikat, że nie spełniam podstawowych wymogów by wziąć udział w procesie rekrutacji. Czy myślicie, że w takim wypadku jest jakakolwiek szansa na zatrudnienie w tej firmie? 

Z góry dziękuję za odpowiedź,

Pozdrawiam :)

W sytuacji w ktorej obecnie jestes - zerowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24/08/2017 o 07:28, sly6 napisał:

jak mają siedzibę w Europie to tam zacznij. Można później zrobić transfer pomiędzy oddziałami. Tylko gdy będziesz dobry w tym.

Racja, tak chyba byłoby łatwiej, bo im więcej czytam o możliwościach dostania się do pracy w USA tym bardziej wydaje mi się to niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...